Uzm. Dr. Cahit Ağçal, Isparta, Kardiyoloji

Uzm. Dr. Cahit Ağçal

Kardiyoloji - Isparta

Angina Pektoris, Şişkinlik, Perikarditler

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Pirimehmet Mahallesi 1724 Sokak No:1 ISPARTA  Merkez, Isparta
Özel Davraz Yaşam Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Cahit Ağçal Kimdir?

Uzm. Dr. Cahit Ağçal, Kardiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Cahit Ağçal, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Cahit Ağçal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Cahit Ağçal kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. C Ağçal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Cahit Ağçal için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. C Ağçal şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Cahit Ağçal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Cahit Ağçal Özel Davraz Yaşam Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Cahit Ağçal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Cahit Ağçal Kardiyoloji, uzmanıdır. Aritmide ablasyon tedavisi, Nonkoroner damarın cerrahi olmayan revaskülarizasyon, Anjiyoplasti, Aortik(kalp) anevrizma cerrahisi, Komissürotomi alanlarında hizmet veriyor ve Angina Pektoris, Şişkinlik, Perikarditler, Ventriküler Septal Defekt (VSD), Atrial Fibrilasyon hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Cahit Ağçal için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Cahit Ağçal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Cahit Ağçal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. C Ağçal ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Cahit Ağçal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. C Ağçal hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.