Uzm. Dr. Burcu Üregen Bilal

Radyasyon Onkolojisi - İzmir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Basın Sitesi, Basın Sitesi, 35360 Karabağlar/İzmir  İzmir
Sağlık Bakanlığı İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Burcu Üregen Bilal Hakkında

Burcu Üregen Bilal Kimdir?

Uzm. Dr. Burcu Üregen Bilal, Radyasyon Onkolojisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Burcu Üregen Bilal, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Burcu Üregen Bilal Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Burcu Üregen Bilal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Burcu Üregen Bilal kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. B Üregen Bilal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Burcu Üregen Bilal için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. B Üregen Bilal şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Burcu Üregen Bilal ile anlaşmalı?
Burcu Üregen Bilal kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Burcu Üregen Bilal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Burcu Üregen Bilal Sağlık Bakanlığı İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Burcu Üregen Bilal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Burcu Üregen Bilal Radyasyon Onkolojisi, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Burcu Üregen Bilal için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Burcu Üregen Bilal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Burcu Üregen Bilal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. B Üregen Bilal ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Burcu Üregen Bilal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. B Üregen Bilal hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.