Uzm. Dr. Bülent Alkan

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - İzmir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Bülent Alkan Hakkında

Bülent Alkan Kimdir?

Uzm. Dr. Bülent Alkan, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Gastroenteroloji Bülent Alkan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Bülent Alkan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Bülent Alkan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Bülent Alkan kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. B Alkan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Bülent Alkan için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. B Alkan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Bülent Alkan ile anlaşmalı?
Bülent Alkan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Bülent Alkan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Bülent Alkan T.c. Sağ. Bak. İzmirgüney Bölg. Kamu Hast. Birliği Sağlık Bilimleri Üni. Bozyaka Eğit.arşt.hast. bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Bülent Alkan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Bülent Alkan Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır.

Uzm. Dr. Bülent Alkan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Bülent Alkan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Bülent Alkan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. B Alkan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Bülent Alkan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. B Alkan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.