Uzm. Dr. Birsen Ferahlı, İzmir, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Uzm. Dr. Birsen Ferahlı

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon - İzmir

Romatolojik Hastalıklar, Omuz kısıtlıklarında omuz terapisi, Fibromiyalji

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

1392. Sok. No: 9/3 Alsancak  Konak, İzmir
Uzm. Dr. Birsen Ferahlı Fizik Tedavi Kliniği

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Birsen Ferahlı Hakkında

Birsen Ferahlı Kimdir?

Uzm. Dr. Birsen FERAHLI, 1960 yılında Selçuk'ta doğmuştur.1970 - 1976 yılları arasında İzmir Türk Koleji'nde lisans öncesi eğitimini tamamlamıştır. 1976 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimine başlamıştır. 1982 yılında başarıyla mezun olarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1985-1989 yılları arasında ise Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Fizik Tedavi Rehabilitasyon Uzmanlığını almıştır.

1982 -1985 yılları arasında SSK Tunçbilek Meslek Hastalıkları Hastanesi'nde,1985- 1989 yılları arasında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Fizik Tedavi Kliniği'nde, 1989 - 2009 yılları arasında ise Alsancak Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Kliniği'nde görev yapmış olan Uzm. Dr. Birsen FERAHLI, 1995 yılından beri İzmir - Konak'ta bulunan özel Fizik Tedavi Kliniği'nde mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Birsen Ferahlı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Sol ayak his kaybı

  Hocam iyi akşamlar,21 yaşındayım ve bir yıl önce sol ayak tabanım ve parmaklarımda his kaybı,sol bacağımda uyuşma,karıncalanma hissi,hafif kramp,ağrı ve gerinlik başladı.nöroloğa gittim ve beyin ve bel mri'larımın sonuçlarında bir problem bulunamadı.kan testim incelendi ve açlık şekerim 96 çıktı.dah... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Birsen Ferahlı

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Bel agrısı

  Hocam saygilar 1 hatadir sadece alcak sandalyede bir muddet otueduian sonra kaktigimda belimin sol tarafinda agri oluyor sirdalut ve flexo igne vurdum hafifledi sebebi ne olabilir oneriniz icin tesekkurler ayrıca topuk dıkenı var sag ayagımda sadece yururken agrı oluyor neler onerorsınız

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Birsen Ferahlı

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.