Uzm. Dr. Bilal Kaya, Adana, Radyoloji

Uzm. Dr. Bilal Kaya

Radyoloji, Girişimsel Radyoloji - Adana

Damar Yumağı (Hemanjiom), Biyopsi (Kemik İliği), Biyopsi (Karaciğer)

Randevu Al 0 (850) 811 60 49Soru Sor

Doktorun Adresi

Döşeme, Cumhuriyet Cad. No:66  Çukurova, Adana
Acıbadem Adana Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Kredi kartı ile ödeme

Bilal Kaya Hakkında

Bilal Kaya Kimdir?

Uzm. Dr. Bilal KAYA, 1979 yılında Mardin'de doğdu. Tıp eğitimini Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlamış ve tıp doktoru unvanı almıştır. Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyoloji Anabilim Dalı'nda ihtisas eğitimini tamamlayarak Radyoloji Uzmanı olmuştur.

Mecburi hizmet yükümlülüğünü Siirt Devlet Hastanesi'nde yerine getirmiştir. Ardından Memorial Diyarbakır Hastanesi'nde görev yapmış olan Uzm. Dr. Bilal KAYA, Özel Medline Adana Hastanesi'nde mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

MR, BT görüntüleme, US, her türlü organ iğne biyopsisi, akciğer-karın içi sıvı ve abselerin boşaltılması, karaciğer - böbrek kist tedavileri, karaciğer tümör (HCC) tedavisi (TAKE), tüm vücut damar darlıklarının balon ve stent ile tedavi edilmesi, varis tedavisi, periferik arter hastalığı, damar bozukluğuna bağlı iyileşmeyen ayak yaralarının tedavisi, derin ven trombozu tedavisi, hemodializ hastalarının fistül ve kateter sorunları, varikosel ameliyatsız tedavisi, aort anevrizması tedavisi (EVAR, TEVAR), damar yolları, onkoloji hastaları için subkutan port yerleştirme ve embolizasyon İşlemleri (Gastrointestinal kanama, Hemoptizi-bronşial arter embolizasyonu, Preoperatif kitle embolizasyonu, Travma sonrası gelişen karaciğer, dalak, böbrek, batın ve pelvis içi kanamalar gibi kanamaların durdurulması amacıyla yapılan embolizasyon işlemleri, myom embolizasyonu, karaciğerin dev hemanjiomlarında embolizasyon) Uzm. Dr. KAYA'nın başlıca uzmanlık alanlarındandır.

Ayrıca kendisi iyi derecede İngilizce bilmekte olup Türk Tabipler Birliği, Türk Radyoloji Derneği, Türk Girişimsel Radyoloji Derneği üyesidir.

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • BASKENT ÜNIVERSITESI (ANKARA)

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 12 2010

Tecrübe: 9 yıl 7 ay

Yabancı Diller

 • İNGİLİZCE
 • ALMANCA

Deneyimler

 • Başkent Üniversitesi Adana Uygulama ve Araştırma Hastanesi Uzman Doktor
  12 2010 - 03 2011
 • Siirt Devlet Hastanesi
  04 2011 - 08 2012
 • Özel Memorial Diyarbakır Hastanesi
  08 2012 - 09 2013
 • Özel Medline Adana Hastanesi
  10 2013 - 01 2019
 • Özel Acıbadem Adana Hastanesi
  02 2019 - Şu Anda

İlgilendiği Hastalıklar

 • Damar Yumağı (Hemanjiom)
 • Biyopsi (Kemik İliği)
 • Biyopsi (Karaciğer)
 • Biyopsi (Böbrek)
 • Biyopsi (Akciğer)

Tedaviler

 • Anjiyoplasti
 • Damarsal anomali tedavisi
 • Karaciğer kanserleri
 • Skleroterapi
 • Tiroid iğne biyopsisi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 60 49

Anlaşmalı Kurumlar

 • Acıbadem Sigorta
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Bilal Kaya tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Akciğer nodülü

  Hocam merhaba, 38 yaşındayım. geçen yıl mikropailler tiroid ca ameliyatı oldum. 6 ay önce atom aldım ve tüm vucüt taramam yapıldı ve temiz çıktı. şu anda herhangi bir sıkıntım yok. geçtiğimiz günlerde hastanede ufak bir operasyon yaptırmam gerekiyordu. covid-19 nedeniyle rutin tomografi çektiklerini... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Bilal Kaya

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Penil dopler usg

  Hocam penil dopler usg de sadece damarsal problemler mi görülür, yoksa doku hasarı, yirtiklar, kitle, fraktur de gorulur mü?

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Bilal Kaya

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Yayınladığı Makaleler

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Bilal Kaya ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Dr. Bilal Kaya ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 60 49

Uzm. Dr. Bilal Kaya için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. Bilal Kaya için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Dr. Bilal Kaya için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Dr. Bilal Kaya hangi kurumlar Bilal Kaya ile anlaşmalı?
Uzm. Dr. Bilal Kaya ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Ray Sigorta , Türkiye İş Bankası , Şekerbank , Vakıfbank , Akbank , Ziraat Bankası )

Uzm. Dr. Bilal Kaya nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Bilal Kaya Acıbadem Adana Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Dr. Bilal Kaya hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Bilal Kaya Radyoloji, ,Girişimsel Radyoloji uzmanıdır. Anjiyoplasti, Damarsal anomali tedavisi, Karaciğer kanserleri, Skleroterapi, Tiroid iğne biyopsisi, Karotid arter(Şah damarı) darlıklarında stentleme veya stent ile tedavisi, Vertebral arter darlığı tedavisi (balon veya stent anjioplasti), Subklavyen arter darlıkları tedavisi (balon veya stent anjioplasti), Balon anjioplasti, Stentleme (stent yerleştirme) alanlarında hizmet veriyor ve Damar Yumağı (Hemanjiom), Biyopsi (Kemik İliği), Biyopsi (Karaciğer), Biyopsi (Böbrek), Biyopsi (Akciğer) hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Dr. Bilal Kaya için muayene ücreti nedir?
Uzm. Dr. Bilal Kaya muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Bilal Kaya muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Dr. Bilal Kaya hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Bilal Kaya hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.