Uzm. Dr. Bekir Çağlı

Radyoloji - Edirne

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Şemsipaşa Mahallesi, Şemsi Paşa, 56. Sokak No: 2, 34250 Gaziosmanpaşa/İstanbul  Sakarya
Bilge Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bekir Çağlı Hakkında

Bekir Çağlı Kimdir?

Uzm. Dr. Bekir Çağlı, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Bekir Çağlı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Bekir Çağlı Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Bekir Çağlı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Bekir Çağlı kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. B Çağlı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Bekir Çağlı için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. B Çağlı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Bekir Çağlı ile anlaşmalı?
Bekir Çağlı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Bekir Çağlı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Bekir Çağlı Bilge Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Bekir Çağlı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Bekir Çağlı Radyoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Bekir Çağlı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Bekir Çağlı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Bekir Çağlı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. B Çağlı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Bekir Çağlı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. B Çağlı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.