Uzm. Dr. Behiye Gençsoy

Acil Tıp - Aydın

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Behiye Gençsoy Hakkında

Behiye Gençsoy Kimdir?

Uzm. Dr. Behiye Gençsoy, Acil Tıp alanlarında faaliyet göstermektedir. Behiye Gençsoy, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Behiye Gençsoy Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Behiye Gençsoy tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Behiye Gençsoy kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. B Gençsoy ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Behiye Gençsoy için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. B Gençsoy şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Behiye Gençsoy ile anlaşmalı?
Behiye Gençsoy kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Behiye Gençsoy nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Behiye Gençsoy Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Behiye Gençsoy hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Behiye Gençsoy Acil Tıp, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Behiye Gençsoy için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Behiye Gençsoy muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Behiye Gençsoy hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. B Gençsoy ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Behiye Gençsoy hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. B Gençsoy hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.