Uzm. Dr. Bayram Yıldız, Mardin, Dahiliye - İç Hastalıkları

Uzm. Dr. Bayram Yıldız

Dahiliye - İç Hastalıkları - Mardin

Gastrinoma (Zollinger Ellison Sendromu), Ankilozan Spondilit (İltihaplı Omurga Romatizması), Taşlaşmış Dışkı (Fekal İmpaksiyon)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

13 Mart Mah., Mardin Merkez  Merkez, Mardin
Özel Mardin Park Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Bayram Yıldız tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Tranko buskas

  Hocam razogen tranko buskas ve simflat kıllanıyorum 2 aylık tedavi vermiştiniz. izinlisiniz diye ulaşamadım size. tranko buskası 2 gündür kestim aniden kesmem yan etki yaparmı. gündüzleri yorgun hisettiriyordu beni.teşekkür ederim

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Bayram Yıldız

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Apandisit ameliyatı

  Merhabalar hocam . 2013 yılında apandisit ameliyatı olmustum. öncelikli göbek deliğinden almaya çalışmış olmayınca yandan alındı. göbek deligimdeki dikişler ve yandaki dikişler hala duruyor. göbek deligimdeki düğüm atilan yer rahatsız ediyor beni ne yapmam gerekiyor .

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Bayram Yıldız

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Bayram Yıldız kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. B Yıldız ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Bayram Yıldız için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. B Yıldız şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Bayram Yıldız nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Bayram Yıldız Özel Mardin Park Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Bayram Yıldız hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Bayram Yıldız Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır. Afp kan testi(alfa-fetoprotein kan testi), Splenektomi, Akciğer ve plevra biyopsisi, Diabetes mellitusta insülin tedavisi, Cyberknife tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Gastrinoma (Zollinger Ellison Sendromu), Ankilozan Spondilit (İltihaplı Omurga Romatizması), Taşlaşmış Dışkı (Fekal İmpaksiyon), Lateks Alerjisi (Eldiven, Kondom), Otoimmun Hastalıklar hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Bayram Yıldız için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Bayram Yıldız muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Bayram Yıldız hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. B Yıldız ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Bayram Yıldız hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. B Yıldız hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.