Uzm. Dr. Bayazıt İlhan, Ankara, Göz Hastalıkları

Uzm. Dr. Bayazıt İlhan

Göz Hastalıkları - Ankara

Randevu Al Değerlendir

Adres

Kale, Ulucanlar Cd. No:59, 06250 Altındağ/Ankara, Turkey  Ankara
Ankara Ulucanlar Göz Eğitim Ve Araştırma Hastanesi(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

at..at

10.12.2019 tarihinde ulucanlar göz hastanesinde anne ve babamı aynı anda muayene eden doktor tartışmasız hayatımda karşılaştığım en tatlı doktorlardan olabilir . Muayene arasında googldan sordum kimdir diye gerçekten mesleğinin hakkını veren sosyal anlayışlı , ilgili bir hekim . İşte MUSTAFA KEMAL ATATURK ‘ün beni emanet edin dediği TÜRK HEKİMi bu olmalı dedirtti başarılarınızın devamını dilerim 10-12-2019

ur..p

güleryüzlü ilgili ve guven verici. Cok yer gezdim fakat en sonunda teşhisi ve tedavisiyle beni eski sağlığıma kavuşturdu 22-02-2019

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Bayazıt İlhan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Bayazıt İlhan kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. B İlhan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Bayazıt İlhan için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. B İlhan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Bayazıt İlhan ile anlaşmalı?

Bayazıt İlhan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Bayazıt İlhan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Bayazıt İlhan Ankara Ulucanlar Göz Eğitim Ve Araştırma Hastanesi(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Bayazıt İlhan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Bayazıt İlhan Göz Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Bayazıt İlhan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Bayazıt İlhan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Bayazıt İlhan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. B İlhan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Bayazıt İlhan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. B İlhan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.