Doktorun Adresi

Konya Eğitim ve Araştırma Hst., 42090 Meram/Konya  Konya
Konya Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Başak Demirel Hakkında

Başak Demirel Kimdir?

Uzm. Dr. Başak Demirel, Psikiyatri alanlarında faaliyet göstermektedir. Başak Demirel, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 04.07.2011)

Başak Demirel Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

s..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Şu konuya değinmeyi unutmuşum özür dileyerek tekrar yazıyorum, harika bir grubu var klinikte çalışanların hepsi harika insanlar ve bu kişileri bir arada tutan Sayın Başak Hocam ve Klinik sorumlusu Sayın Yusuf Bozkurt hocam... Öte yandan sağlık memurlarından tutun da güvenlik birimine kadar hepsi tam bir ekip ve size değer veriyorlar... Eğer bırakmakta kararlıysanız ve sıkıntılarınız bitsin istiyorsanız bence Başak Hoca ile kesinlikle görüşün... Eşim ve ben çok mutluyuz artık kesinlikle eski günlerimize dönmeyeceğiz, yaşadığımızı ve en önemlisi de nefes aldığımızı anladık... 02-08-2019

..

Basak hocadan rabbim razi olsun...eroin bagimlisiydim...1yildir temizim cok sukur...yeterki isteyin drlar cozoyor Allahin izniyle... 28-02-2016

..

beni eroin denen mikroptan kurtardigi icin rabbim razi olsun basak hocamdan 28-02-2016

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Başak Demirel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Başak Demirel kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. B Demirel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Başak Demirel için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. B Demirel şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Başak Demirel ile anlaşmalı?
Başak Demirel kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Başak Demirel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Başak Demirel Konya Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Başak Demirel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Başak Demirel Psikiyatri, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Başak Demirel için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Başak Demirel muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Başak Demirel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. B Demirel ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Başak Demirel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. B Demirel hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.