Doktorun Adresi

Süleyman Şah, Beyşehir Cd. No:181, 42080 Meram/Konya  Konya
Özel Medline Konya Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Barış Ayhan Hakkında

Barış Ayhan Kimdir?

Uzm. Dr. Barış Ayhan, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Barış Ayhan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Barış Ayhan Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

gu..yükkabanşı

Hastasını psikolojik ve fizyolojik olarak cerrahi işlemine hazırlayan bir mucizenin parçası...iyiki var iyiki konya halkı bu şansa nail olmuş... 06-01-2016

gu..yükkabanşı

Şu anda medline hastanesinde görev yapan mucizeler yaratmaya devam eden sayın doktorum Barış AYHAN beyfendiye teşekkür ederim...İşini fazlasıyla ciddiye alan harika bir ekip ile beni tüp mide ameliyatı yaptı.Hersey o kadar güzel ki yeni yaşamıma onun sayesinde koşar adımlarla ilerliyorum 06-01-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Barış Ayhan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Barış Ayhan kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. B Ayhan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Barış Ayhan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Barış Ayhan Özel Medline Konya Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Barış Ayhan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Barış Ayhan Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Barış Ayhan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Barış Ayhan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Barış Ayhan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. B Ayhan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Barış Ayhan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. B Ayhan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.