Uzm. Dr. Banu Ergül

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Kocaeli

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Osman Yılmaz, İlyas Uzuner Cad No:1, 41400 Gebze/Kocaeli  Kocaeli
Kocaelı Gebze Fatıh Devlet Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Banu Ergül Hakkında

Banu Ergül Kimdir?

Uzm. Dr. Banu Ergül, Kadın Hastalıkları ve Doğum alanlarında faaliyet göstermektedir. Banu Ergül, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • İstanbul Zeynep Kamil Kadın Ve Çocuk Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 09.10.1997)

Banu Ergül Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Banu Ergül tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Banu Ergül kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. B Ergül ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Banu Ergül için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. B Ergül şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Banu Ergül ile anlaşmalı?
Banu Ergül kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Banu Ergül nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Banu Ergül Kocaelı Gebze Fatıh Devlet Hastanesı(S)Sağlık Bilimleri Üniversitesi Derince Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Banu Ergül hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Banu Ergül Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Banu Ergül için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Banu Ergül muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Banu Ergül hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. B Ergül ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Banu Ergül hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. B Ergül hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.