Uzm. Dr. Banu Çelikel Acar

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Romatolojisi - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Kırıkkale Üniversitesi, Ankara Yolu 7. Km, 71450 Yahşihan/Kırıkkale  Kırıkkale
Kırıkkale Üniversite

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Banu Çelikel Acar Hakkında

Banu Çelikel Acar Kimdir?

Uzm. Dr. Banu Çelikel Acar, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk Romatolojisi alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Çocuk Romatolojisi Banu Çelikel Acar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Banu Çelikel Acar Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

gü..irel
Zamanlama
İlgi
Ortam

Bilgisi,ilgisi,naifligi,huzur veren ses tonu,hocam karşımıza çıkan en büyük sanslarimizdan birisi iyiki varsınız hocam...kızımın konulamayan teşhisini beş gün hastahanede yatırarak ne var ne yok ortaya çıkarıp teşhisini koydu...gozu kapalı kendinizi emanet edebilirsiniz... 01-12-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Banu Çelikel Acar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Banu Çelikel Acar kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. B Çelikel Acar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Banu Çelikel Acar için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. B Çelikel Acar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Banu Çelikel Acar ile anlaşmalı?
Banu Çelikel Acar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Banu Çelikel Acar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Banu Çelikel Acar Kırıkkale Üniversite bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Banu Çelikel Acar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Banu Çelikel Acar Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Romatolojisi uzmanıdır.

Uzm. Dr. Banu Çelikel Acar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Banu Çelikel Acar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Banu Çelikel Acar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. B Çelikel Acar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Banu Çelikel Acar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. B Çelikel Acar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.