Uzm. Dr. Bahar Özçelik Handemir

Göğüs Hastalıkları - Tekirdağ

Akciğer Kanseri, Astım, Koah

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Gazi Osman Paşa Mah. Namık Kemal Bulvarı No: 17/21  Çerkezköy, Tekirdağ
İrmet Hospital Çerkezköy Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bahar Özçelik Handemir Hakkında

Bahar Özçelik Handemir Kimdir?

Uzm. Dr. Bahar ÖZÇELİK HANDEMİR, 1982 yılında Tokat'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini İstanbul'da bitirdikten sonra Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2007 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2011 yılında Göğüs Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Edirne Devlet Hastanesi, Adıyaman Kahta Devlet Hastanesi ve Kars Kağızman Devlet Hastanesi gibi birçok kurumda görev yapmış olan Uzm. Dr. Bahar ÖZÇELİK HANDEMİR, mesleki çalışmalarına şu anda Özel İrmet Hospital'da Göğüs Hastalıkları Uzmanı olarak devam etmektedir.

Uzm. Dr. Bahar ÖZÇELİK HANDEMİR, mesleki hayatı boyunca 25. Ulusal Tüberküloz Ve Göğüs Hastalıkları Kongresi, Türk Toraks Derneği Noninvaziv Mekanik Ventilasyon Kursu, 12. Yıllık Türk Toraks Kongresi, 5. Pulmoner Arteriyel Hipertansiyon Akademisi 2. Uyku Bozuklukları Kongresi, 13. Yıllık Türk Toraks Kongresi, Türk Toraks Derneği Göğüs Hastalıkları Kış Okulu, 15. Yıllık Türk Toraks Kongresi, Türk Toraks Derneği Tütün Kontrolü Ve Sigara Bırakma Tedavisi Kursu, Uyku Derneği 3. Uyku Bozuklukları Kongresi, TTD Teorikten Pratiğe İnvaziv Mekanik Ventilasyon Kursu gibi birçok kongre ve kursa katılmış olup Uyku Bozuklukları Sertifikası (Uykuder), Sigara Bırakma Sertifikası (Sağlık Bakanlığı) ve İş Yeri Hekimliği Setifikasına sahiptir. Ayrıca kendisi, Türk Tabipler Birliği, Europen Respiratory Society ve Türk Toraks Derneği üyesidir.

Diploma aldığı kurum
 • TRAKYA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Akciğer Kanseri
 • Astım
 • Koah
 • Pulmoner Tromboemboli
 • Zatürre
Tedaviler
 • Uyku testi
 • Sigara Bırakma Testi
 • Alerji Testi

Bahar Özçelik Handemir Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ay..rım

Soruma hızlı bir dönüş sağlayarak, detaylı bir açıklama ve önerilerde bulundu. Kendisine teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim. 22-06-2017

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Bahar Özçelik Handemir tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Bahar Özçelik Handemir Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Akciğerde hava - sıvı seviyesi

  Sol akciğer üst lob düzeyinde 2,5cm çapında hava-sıvı seviyeleri içeren düzgün sınırlı, ince cidarlı lezyon alanı görülmektedir . bu düzeyde çevre parankimde aerasyon artışı dikkati çekmektedir. bu cümleyi yorumlar mısınız ?

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Bahar Özçelik Handemir

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Aspirasyom

  Hocam iyi günler benim soluk boruma çay kaçtı bi sorun olmadı öksürük oldu sadece akciğere kaçmışsa bir sorun olurmu somrasında yoksa kendiliğinden gidermi

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Bahar Özçelik Handemir

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Bahar Özçelik Handemir kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. B Özçelik Handemir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Bahar Özçelik Handemir için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. B Özçelik Handemir şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Bahar Özçelik Handemir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Bahar Özçelik Handemir İrmet Hospital Çerkezköy Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Bahar Özçelik Handemir hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Bahar Özçelik Handemir Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır. Uyku testi, Sigara Bırakma Testi, Alerji Testi alanlarında hizmet veriyor ve Akciğer Kanseri, Astım, Koah, Pulmoner Tromboemboli, Zatürre hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Bahar Özçelik Handemir için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Bahar Özçelik Handemir muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Bahar Özçelik Handemir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. B Özçelik Handemir ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Bahar Özçelik Handemir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. B Özçelik Handemir hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.