Uzm. Dr. B. Belgin Aktaş, İstanbul, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. B. Belgin Aktaş

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi - İstanbul

Kollajen Doku Hastalıkları, Alerji Testleri, Dabaz (Ürtiker, Kurdeşen)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Üniversite, Uran Cd No:10, 34320  İstanbul
Özel Avcılar Hospital

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

B. Belgin Aktaş Kimdir?

Uzm. Dr. B. Belgin Aktaş, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi B. Belgin Aktaş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 03 2008

Tecrübe: 12 yıl 3 ay

Deneyimler

 • Özel Medigold Tıp Merkezi
  06 2016 - Şu Anda
 • Acıbadem Atakent Hastanesi
  05 2016 - Şu Anda
 • Özel Avcılar Hospital
  05 2016 - Şu Anda
 • Acıbadem Atakent Hastanesi
  03 2015 - 05 2016
 • İstanbul Bağcılar Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı
  04 2013 - 05 2013

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

k..aarası

Belgin hanım ile kızım Hira'nın alerji problemleri sebebiyle tanıştık ...Kızım her doktoru sevmez daha kendisini görür görmez bayıldı ve hiç huysuzluk yapmadan kendisine muayene oldu ...Belgin hanım'ın pozitif yaklaşımı anlamak istediğinizi en sade şekilde kafa karıştırmadan güven vererek içimizi rahatlatarak açıklaması ve konu üzerindeki bilgi ve hakimiyetine eşimle hayran kaldık...en kısa sürede tekarar görüsecek ve kızımdaki alerji illetinden bizi kurtaracağına adımız gibi emin ve ikna olduk...Bende bir doktor çocuğu ve torunu olarak gönül rahatlığıyla aynı dertten muzdari olup kaliteli bir doktor arayan ailelere Belgin hanımı tavsiye ediyorum....CENK KAYAARASI 13-01-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. B. Belgin Aktaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. B. Belgin Aktaş kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. B Aktaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. B. Belgin Aktaş için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. B Aktaş şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. B. Belgin Aktaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. B. Belgin Aktaş Özel Avcılar Hospital bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. B. Belgin Aktaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. B. Belgin Aktaş Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi uzmanıdır. Solunum fonksiyon testleri, Alerjen immünoterapisi, Provokasyon testi, Tüberkülin deri testi(tdt), Besin yükleme testi alanlarında hizmet veriyor ve Kollajen Doku Hastalıkları, Alerji Testleri, Dabaz (Ürtiker, Kurdeşen), Hırıltılı Solunum, Gıda Alerjisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. B. Belgin Aktaş için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. B. Belgin Aktaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. B. Belgin Aktaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. B Aktaş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. B. Belgin Aktaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. B Aktaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.