Uzm. Dr. Aysel Vehapoğlu Türkmen

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - İstanbul

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

İskender Paşa, Adnan Menderes Blv., 34093 Fatih/İstanbul  İstanbul
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Aysel Vehapoğlu Türkmen Hakkında

Aysel Vehapoğlu Türkmen Kimdir?

Uzm. Dr. Aysel Vehapoğlu Türkmen, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Aysel Vehapoğlu Türkmen, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Aysel Vehapoğlu Türkmen Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ül..lan
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çocuğumuzun idrar yolu enfeksiyonu ile ilgili tavsıye üzerine gittik.ondan önce 1 hafta boyunca 5tane özel hastane dolaştık ilaç tedavisi yapıp serum verıp bizi soyarak gönderdiler.ama Aysel hanım görür görmez hastaneye yatırdı ve kısa zamanda kızımızı sağlığına kavuşturdu.ona minnettarız ve her gittiğimizde tahlillerini tekrar tekrar kontrol etti mesleğinin gerçekten hakkını veren,ilgili,anne sıcaklığında bir doktor allah ondan razı olsun keşke tüm doktorlar onun kadar duyarlı olsa teşekkürler Aysel hanım 🙏 29-01-2021

ve..ancı
Zamanlama
İlgi
Ortam

kilo alamama iştahsızlık nedeniyle kızımı götürdüm. Gerçekten mükemmel bir doktor bı anne kadar sıcak yönlendirici. Aysel hocam sayesinde kızım sağlığına kavuşacak. Allah ondan razı olsun 23-11-2020

ine..et
Zamanlama
İlgi
Ortam

Gördüğüm ilgili, işinde ehil doktorlardan. Ebeveyn halinden çok iyi anlıyor. Şikayetleri çok güzel dinliyor ve yerinde tetkik yapıyor. Ayrıca kesin gerekmeden ilaç vermiyor. Aramak istediğimizde de gayet ilgili. Biz çok memnunuz. Çok teşekkürler kendisine. 11-03-2018

ma..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hanfendi kişiliği ile gerek bebeğime yaklaşımı gerek ailelere karşı yaklaşımı çok iyi. Ayrıca hastalık anında aileleri bilinçlendirmesi çok hoşuma gitti. Ayrıca antibiyotik kullanımı açısından tedbirli olması da artı bir değer benim için. Başarılı doktorumuza teşekkür ederim. Başarının devamını dilerim 25-10-2017

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Aysel Vehapoğlu Türkmen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Aysel Vehapoğlu Türkmen kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. A Vehapoğlu Türkmen ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Aysel Vehapoğlu Türkmen için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. A Vehapoğlu Türkmen şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Aysel Vehapoğlu Türkmen ile anlaşmalı?
Aysel Vehapoğlu Türkmen kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Aysel Vehapoğlu Türkmen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Aysel Vehapoğlu Türkmen Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp FakültesiSüleymaniye Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Aysel Vehapoğlu Türkmen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Aysel Vehapoğlu Türkmen Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Aysel Vehapoğlu Türkmen için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Aysel Vehapoğlu Türkmen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Aysel Vehapoğlu Türkmen hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. A Vehapoğlu Türkmen ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Aysel Vehapoğlu Türkmen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. A Vehapoğlu Türkmen hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.