Uzm. Dr. Ayşegül Ertuğrul

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ayşegül Ertuğrul Hakkında

Ayşegül Ertuğrul Kimdir?

Uzm. Dr. Ayşegül Ertuğrul, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Ayşegül Ertuğrul, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 21.04.2011)
  • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 21.04.2011)

Ayşegül Ertuğrul Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ayşegül Ertuğrul tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ayşegül Ertuğrul kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. A Ertuğrul ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ayşegül Ertuğrul için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. A Ertuğrul şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ayşegül Ertuğrul ile anlaşmalı?
Ayşegül Ertuğrul kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Ayşegül Ertuğrul nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Ayşegül Ertuğrul Ankara Dr.samı Ulus Kadin Doğum, Çocuk Sağliği Ve Hastaliklari Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Ayşegül Ertuğrul hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Ayşegül Ertuğrul Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Ayşegül Ertuğrul için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ayşegül Ertuğrul muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ayşegül Ertuğrul hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. A Ertuğrul ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Ayşegül Ertuğrul hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. A Ertuğrul hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.