Uzm. Dr. Ayşe Yıldırım Çelikdemir

Radyoloji - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Serinevler Mah., Ege Bağatur Blv., 01370 Yüreğir/Adana  Adana
Adana Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ayşe Yıldırım Çelikdemir Hakkında

Ayşe Yıldırım Çelikdemir Kimdir?

Uzm. Dr. Ayşe Yıldırım Çelikdemir, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Ayşe Yıldırım Çelikdemir, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ayşe Yıldırım Çelikdemir Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ayşe Yıldırım Çelikdemir tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ayşe Yıldırım Çelikdemir kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. A Yıldırım Çelikdemir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ayşe Yıldırım Çelikdemir için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. A Yıldırım Çelikdemir şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ayşe Yıldırım Çelikdemir ile anlaşmalı?
Ayşe Yıldırım Çelikdemir kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Ayşe Yıldırım Çelikdemir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Ayşe Yıldırım Çelikdemir Adana Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Ayşe Yıldırım Çelikdemir hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Ayşe Yıldırım Çelikdemir Radyoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Ayşe Yıldırım Çelikdemir için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ayşe Yıldırım Çelikdemir muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ayşe Yıldırım Çelikdemir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. A Yıldırım Çelikdemir ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Ayşe Yıldırım Çelikdemir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. A Yıldırım Çelikdemir hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.