Uzm. Dr. Ayşe Fidan Baturalp Güren

Göğüs Hastalıkları - İstanbul

Genel Göğüs Hastalıkları, Astım, Akciğer Kanseri

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Güzelbahçe Sokak 29/8  Şişli, İstanbul
Bronkomed

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ayşe Fidan Baturalp Güren Hakkında

Ayşe Fidan Baturalp Güren Kimdir?

Uzm. Dr. Ayşe Fidan Baturalp Güren, Göğüs Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Ayşe Fidan Baturalp Güren, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • DİĞER
İlgilendiği Hastalıklar
 • Genel Göğüs Hastalıkları
 • Astım
 • Akciğer Kanseri
 • İlaç Alerjileri
 • Pulmoner Tromboemboli

Ayşe Fidan Baturalp Güren Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ayşe Fidan Baturalp Güren tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Ayşe Fidan Baturalp Güren Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Hırıltılı solunum

  Hocam hırıltı solunum kişinin veya çevresindekilerin soluk alıp verirken ses duymasıdır değil mi hırıltı hissiyatı hırıltılı solunum değildir çünkü internette de hırıltı solunum ıslık sesi diye yazıyor

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Ayşe Fidan Baturalp Güren

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Bt sonucum nedir acaba?

  Orta mediasten, sağ hiler bölgede ve subkarinal lokalizasyonda en büyüğünün kısa aksı yaklaşık 2.5 cm ölçülen lenf nodları, eski incelemede tanımlanmamış olup, yeni bulgudur. sol akciğer apikal kesimde düzensiz sınırlı yaklaşık 20x14 mm boyutta speküle konturlu natürü net anlaşılamayan fibroatele... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Ayşe Fidan Baturalp Güren

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ayşe Fidan Baturalp Güren kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. A Baturalp Güren ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ayşe Fidan Baturalp Güren için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. A Baturalp Güren şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ayşe Fidan Baturalp Güren nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Ayşe Fidan Baturalp Güren Bronkomed bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Ayşe Fidan Baturalp Güren hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Ayşe Fidan Baturalp Güren Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Genel Göğüs Hastalıkları, Astım, Akciğer Kanseri, İlaç Alerjileri, Pulmoner Tromboemboli hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Ayşe Fidan Baturalp Güren için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ayşe Fidan Baturalp Güren muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ayşe Fidan Baturalp Güren hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. A Baturalp Güren ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Ayşe Fidan Baturalp Güren hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. A Baturalp Güren hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.