Uzm. Dr. Aylin Şimşek, İstanbul, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Aylin Şimşek

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - İstanbul

Renal Tübüler Asidoz, Aort Kapağı Hastalıkları, Ailesel Akdeniz Ateşi (Fmf)

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

güzelbahçe sokak no:20 nişantaşı istanbul  Şişli, İstanbul
Amerikan Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Aylin Şimşek Hakkında

Aylin Şimşek Kimdir?

Uzm. Dr. Aylin Şimşek, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Aylin Şimşek, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Aylin Şimşek tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Aylin Şimşek kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. A Şimşek ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Aylin Şimşek için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. A Şimşek şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Aylin Şimşek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Aylin Şimşek Amerikan Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Aylin Şimşek hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Aylin Şimşek Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır. Transözofageal ekokardiyografi (töe), Yeni doğan, Head-up tilt testi, Büyüme takibi, Prematürite alanlarında hizmet veriyor ve Renal Tübüler Asidoz, Aort Kapağı Hastalıkları, Ailesel Akdeniz Ateşi (Fmf), Pıhtılaşma Bozuklukları, Hodgkin Hastalığı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Aylin Şimşek için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Aylin Şimşek muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Aylin Şimşek hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. A Şimşek ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Aylin Şimşek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. A Şimşek hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.