Uzm. Dr. Aylin Ayyıldız, Kocaeli, Dahiliye - İç Hastalıkları

Uzm. Dr. Aylin Ayyıldız

Dahiliye - İç Hastalıkları - Kocaeli

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Mutluevler Mah., Doburca Cad., 16090 Osmangazi/Bursa  Bursa
Bursa Çekirge Devlet Hastanesi(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

an Yaşar..

Eşim Şerife Can'ı 25/08/2018 tarihinde Hastanenizin acil servisine getirdiğimde siz nöbetçi doktor olarak tedaviye başlayarak servise aldınız ve 13 gün süre ile tedaviye çalışarak Allah'a şükürler olsun sağlığına kavuşturdunuz. Başta size; Enfeksiyon, göz, nöroloji, tahlil tetkik uzmanı doktorlarımın yanında hemşire, teknik personel ve serviste hizmet veren tüm personelinize çok teşekkür eder hepinizden Allah razı olsun. Sağlık, başarı mutlu çalışmalar dileriz. Osman Yaşar Can Hasta eşi ve ailesi 19-09-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Aylin Ayyıldız tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Aylin Ayyıldız kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. A Ayyıldız ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Aylin Ayyıldız için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. A Ayyıldız şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Aylin Ayyıldız ile anlaşmalı?
Aylin Ayyıldız kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Aylin Ayyıldız nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Aylin Ayyıldız Bursa Çekirge Devlet Hastanesi(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Aylin Ayyıldız hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Aylin Ayyıldız Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Aylin Ayyıldız için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Aylin Ayyıldız muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Aylin Ayyıldız hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. A Ayyıldız ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Aylin Ayyıldız hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. A Ayyıldız hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.