Doktorun Adresi

Bahçelievler, Çevre Cd., 47500 Midyat/Mardin  Mardin
Mardın Mıdyat Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Aykut Çobadak Hakkında

Aykut Çobadak Kimdir?

Uzm. Dr. Aykut Çobadak, Psikiyatri alanlarında faaliyet göstermektedir. Aykut Çobadak, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Aykut Çobadak Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Aykut Bey bence başarılı bir psikiyatrist. Çok sakin, yumuşak ve anlayışlı bir insan. İyi bir doktor olmasının daha ötesinde olan bir şey var ki o da iyi bir insan olması. 3 aydır kendisinden terapi alıyorum. İlk gittiğimde hayattan kopmuş vaziyetteydim ama şimdi çok çok iyiyim. Daha önce gittiğim psikiyatristlere sorunlarımı rahatça dile getiremezdim, hatta bazı şeyleri hiç anlatamazdım ama Aykut Bey’in terapilerinde böyle bir çekingenlik ya da utanma yaşamadım; her şeyi, her düşüncemi rahatça aktarabildim ona ki bu psikiyatri hastaları için en önemli husus bence. Kendinizi rahatça ifade edebileceğiniz ortamı, güveni, şefkati ve ilgiyi bir doktorun hastaya vermesi çok çok önemli bence. İnsana değer veren ve elbette hastasına değer veren bir doktor. Teşekkür ederim. 09-08-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Aykut Çobadak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Aykut Çobadak kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. A Çobadak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Aykut Çobadak için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. A Çobadak şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Aykut Çobadak ile anlaşmalı?
Aykut Çobadak kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Aykut Çobadak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Aykut Çobadak Mardın Mıdyat Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Aykut Çobadak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Aykut Çobadak Psikiyatri, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Aykut Çobadak için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Aykut Çobadak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Aykut Çobadak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. A Çobadak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Aykut Çobadak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. A Çobadak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.