Doktorun Adresi (2)

Erler, 06790 Etimesgut/Ankara  Ankara
Etimesgut Şehit Sait Ertürk Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hacettepe, Türkocağı Sok. No:3, 06230 Altındağ/Ankara  Ankara
Gaziler Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Eğitim Ve AraşžTırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Avni Uysal Hakkında

Avni Uysal Kimdir?

Uzm. Dr. Avni Uysal, Üroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Avni Uysal, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Avni Uysal Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Avni Uysal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Avni Uysal kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. A Uysal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Avni Uysal için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. A Uysal şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Avni Uysal ile anlaşmalı?
Avni Uysal kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Avni Uysal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Avni Uysal Etimesgut Şehit Sait Ertürk Devlet HastanesiGaziler Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Eğitim Ve AraşžTırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Avni Uysal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Avni Uysal Üroloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Avni Uysal için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Avni Uysal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Avni Uysal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. A Uysal ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Avni Uysal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. A Uysal hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.