Doktorun Adresi

Gültepe, Eflatun Cd. No:1, 72070 Merkez/Batman Merkez/Batman  Batman
Batman Bölge Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Atilla Esmer Hakkında

Atilla Esmer Kimdir?

Uzm. Dr. Atilla Esmer, Kardiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Atilla Esmer, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Atilla Esmer Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

ALLAH BASİMİZDAN EKSİK ETMESİN.CALİSKAN ,DURUST ,LİYAKATLİ İSİNE COK BAGLİ TAM HİZMET ADAMİ SAYİN DR STİLLA BEYE MUTESSEKKİRİM ALLAH SİZİ VAR ETSİN SAYGİ SEVGİYLE.Y.E 28-03-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Atilla Esmer tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Atilla Esmer kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. A Esmer ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Atilla Esmer için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. A Esmer şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Atilla Esmer ile anlaşmalı?
Atilla Esmer kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Atilla Esmer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Atilla Esmer Batman Bölge Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Atilla Esmer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Atilla Esmer Kardiyoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Atilla Esmer için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Atilla Esmer muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Atilla Esmer hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. A Esmer ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Atilla Esmer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. A Esmer hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.