Uzm. Dr. Aslı Aktümen, Bursa, Psikiyatri

Uzm. Dr. Aslı Aktümen

Psikiyatri - Bursa

Nöropsikiyatri, Majör Depresif Bozukluk, Erken Boşalma

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Mudanya yolu Ümit plaza No:150 **** d:12 Osmangazi/Bursa  Osmangazi, Bursa
Aslı Aktümen Bilgin Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

igar..aman

Aslı hanımı 2016 yılında doktorlar sitesinden buldum.iyiki bulmuşum tanımışım.aslı hanımla tanıştıktan sonra yaşamın ne kadar güzel olduğunu anladım.çok zor günler yaşadım beni hiç yanlız bırakmadı her şeyimde yanımdaydı.sevecenliği samimi yaklaşımı kendi branşında en iyisi.aslı hanımı anlatmaya sayfalar yetmez.iyiki varsınız.canım doktorum benim 28-05-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Aslı Aktümen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Aslı Aktümen kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. A Aktümen ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Aslı Aktümen için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. A Aktümen şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Aslı Aktümen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Aslı Aktümen Aslı Aktümen Bilgin Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Aslı Aktümen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Aslı Aktümen Psikiyatri, uzmanıdır. Durumluk anksiyete ölçeği, Good enough zeka testi, Yetişkin hasta psikoterapisi, MMPI (minnesota çok yönlü kişilik envanteri), Psikanalitik psikoterapi alanlarında hizmet veriyor ve Nöropsikiyatri, Majör Depresif Bozukluk, Erken Boşalma, Motivasyon Eksikliği, Yeme Bozuklukları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Aslı Aktümen için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Aslı Aktümen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Aslı Aktümen hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. A Aktümen ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Aslı Aktümen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. A Aktümen hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.