Uzm. Dr. Arif Ortakçı, Manisa, Radyoloji

Uzm. Dr. Arif Ortakçı

Radyoloji - Manisa

PTA, Manyetik Rezonans Anjiografi (MR-Anjiyo), Biyopsi (Meme)

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Cumhuriyet  Salihli, Manisa
Özel Salihli Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Arif Ortakçı Kimdir?

Uzm. Dr. Arif Ortakçı, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Arif Ortakçı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Arif Ortakçı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Arif Ortakçı kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. A Ortakçı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Arif Ortakçı için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. A Ortakçı şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Arif Ortakçı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Arif Ortakçı Özel Salihli Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Arif Ortakçı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Arif Ortakçı Radyoloji, uzmanıdır. Meme ultrasonu, Damarsal anomali tedavisi, Anjiyoplasti, Boyun ultrasonu alanlarında hizmet veriyor ve PTA, Manyetik Rezonans Anjiografi (MR-Anjiyo), Biyopsi (Meme), HSG (Histerosalpingografi) / Rahim filmi, Rahim Filmi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Arif Ortakçı için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Arif Ortakçı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Arif Ortakçı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. A Ortakçı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Arif Ortakçı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. A Ortakçı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.