Doktorun Adresi

Serinevler Mah., Ege Bağatur Blv., 01370 Yüreğir/Adana  Adana
Adana Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ali Yarçe Hakkında

Ali Yarçe Kimdir?

Uzm. Dr. Ali Yarçe, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Ali Yarçe, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 13.03.1998)

Ali Yarçe Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ali Yarçe tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ali Yarçe kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. A Yarçe ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ali Yarçe için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. A Yarçe şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ali Yarçe ile anlaşmalı?
Ali Yarçe kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Ali Yarçe nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Ali Yarçe Adana Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Ali Yarçe hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Ali Yarçe Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Ali Yarçe için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ali Yarçe muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ali Yarçe hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. A Yarçe ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Ali Yarçe hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. A Yarçe hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.