Doktorun Adresi

Konya Eğitim ve Araştırma Hst., 42090 Meram/Konya  Konya
Konya Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ali Metehan Çalışkan Hakkında

Ali Metehan Çalışkan Kimdir?

Uzm. Dr. Ali Metehan Çalışkan, Psikiyatri alanlarında faaliyet göstermektedir. Ali Metehan Çalışkan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ali Metehan Çalışkan Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

leyman..akaya
Zamanlama
İlgi
Ortam

Ben süleyman karakaya cihanbeyliden yataktan kalkamayacak haldeyken beni yeniden hayata bağladı ayağa kalktım Yıkılmadım hocam sayesinde ailemün değerini anladım başta ailem ve ailem gibi olan doktoruma teşekkürler ederim ali metehan çalışkan hocam sizi seviyorum 04-02-2021

�e..an

Yaklaşık ispartada 6 sene önce beni ölümden döndüren hocam ve beni alkolsüz hayatı yaşamayı öğreten hocam iyiki varsınız iyiki benim doktorumsunuz tam anlamıyla mesleğini canı gönülden icra eden doktor demiyecegim çünkü bu mertebesnin benim gözümde profdan daha ustunsunuz ve bütün alkol olsun pisikoloji olsun tüm insanlara çok rahatlıkla tavsiye ediyorum sevgilerimle 22-02-2017

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ali Metehan Çalışkan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ali Metehan Çalışkan kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. A Çalışkan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ali Metehan Çalışkan için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. A Çalışkan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ali Metehan Çalışkan ile anlaşmalı?
Ali Metehan Çalışkan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Ali Metehan Çalışkan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Ali Metehan Çalışkan Konya Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Ali Metehan Çalışkan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Ali Metehan Çalışkan Psikiyatri, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Ali Metehan Çalışkan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ali Metehan Çalışkan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ali Metehan Çalışkan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. A Çalışkan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Ali Metehan Çalışkan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. A Çalışkan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.