Uzm. Dr. Ali Kılınçarslan, Afyon Karahisar, Genel Cerrahi

Uzm. Dr. Ali Kılınçarslan

Genel Cerrahi - Afyon Karahisar

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Orhangazi, Nedim Helvacıoğlu Cd. No:73, 03030 Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar  Afyon Karahisar
Afyonkarahisar Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ne..t

Canım doktorum... Siz ne iyi bir doktorsunuz öyle? Şak diye bildiniz hastalığımın ne olduğunu. Araştırdınız, araştırmadan ameliyat etmediniz. 1 hafta boyunca hep güler yüzle ilgilendiniz. Mevkiniz yüksek ama hep alçak gönüllüydünüz. Şimdi dedikodu olacak ama hemşirenin biri çok kötü davrandı. Bayan hemşire isim vermek istemiyorum. (Damla mı Duygu mu ne :) Serumdan kollarım şişti de bir kere yardımcı olmadı. Bir tane de gözlüklü esmer erkek bir hemşire vardı. (Stajyer olabilir) Allah razı olsun çok iyi ilgilendi. İsmi Mehmet'ti galiba. Sizin gibi doktora da ne desem az... Hastalık adı :Sarılık, Safrada taş. -ALLAH RAZI OLSUN- 04-12-2017

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ali Kılınçarslan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ali Kılınçarslan kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. A Kılınçarslan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ali Kılınçarslan için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. A Kılınçarslan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ali Kılınçarslan ile anlaşmalı?
Ali Kılınçarslan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Ali Kılınçarslan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Ali Kılınçarslan Afyonkarahisar Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Ali Kılınçarslan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Ali Kılınçarslan Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Ali Kılınçarslan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ali Kılınçarslan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ali Kılınçarslan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. A Kılınçarslan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Ali Kılınçarslan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. A Kılınçarslan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.