Uzm. Dr. Ali Hıdır Kayışoğlu, Kocaeli, Kardiyoloji

Uzm. Dr. Ali Hıdır Kayışoğlu

Kardiyoloji - Kocaeli

Iskemik Kalp Hastalığı, Aort Koarktasyonu, Pacemaker

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Güney Mah. Albay Sok. No:7 KÖRFEZ  Körfez, Kocaeli
Özel Körfez Marmara Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Ali Hıdır Kayışoğlu Kimdir?

Uzm. Dr. Ali Hıdır Kayışoğlu, Kardiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Ali Hıdır Kayışoğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..maz

Gerçek ten mükemmel bir insan çok dürüst işini yapan bir doktor insanlara. Çok iyi davranıyor kısacası işini severek yapıyor mükemmel 10 üzerinden 10 puan 29-04-2020

el..etmen

On numara beş yıldız bir doktor öncelikle hastasına karşı her zaman çok ilgili psikolojik olarak rahlatan tedavisi çok iyi 31-10-2019

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ali Hıdır Kayışoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ali Hıdır Kayışoğlu kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. A Kayışoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ali Hıdır Kayışoğlu için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. A Kayışoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ali Hıdır Kayışoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Ali Hıdır Kayışoğlu Özel Körfez Marmara Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Ali Hıdır Kayışoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Ali Hıdır Kayışoğlu Kardiyoloji, uzmanıdır. Nonkoroner damarın cerrahi olmayan revaskülarizasyon, Balon valvüloplasti, Venöz dupleks ultrasonografisi, Eforlu ekg, Perkütan koroner girişim(koroner anjiyoplasti) alanlarında hizmet veriyor ve Iskemik Kalp Hastalığı, Aort Koarktasyonu, Pacemaker, Mitral Yetmezlik, Infektif Endokardit hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Ali Hıdır Kayışoğlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ali Hıdır Kayışoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ali Hıdır Kayışoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. A Kayışoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Ali Hıdır Kayışoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. A Kayışoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.