Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

lay..n Mert

Ali bey her alanda uzman bir doktor.ilgili ve teşhis tedavi kısmında da oldukça başarılı bir hekim..herşeyden önce güler yüzlü .çok teşekkür ederim size . 16-09-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ali Erkış tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ali Erkış kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. A Erkış ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ali Erkış için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. A Erkış şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ali Erkış ile anlaşmalı?
Ali Erkış kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Ali Erkış nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Ali Erkış Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Ali Erkış hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Ali Erkış Aile Hekimliği, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Ali Erkış için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ali Erkış muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ali Erkış hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. A Erkış ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Ali Erkış hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. A Erkış hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.