Doktorun Adresi

Yeni Mahallesi, Mustafa Kemal Blv., 42500 Çumra/Konya  Konya
Konya Çumra Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ali Erbay Hakkında

Ali Erbay Kimdir?

Uzm. Dr. Ali Erbay, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Ali Erbay, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 17.05.2006)

Ali Erbay Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ali Erbay tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ali Erbay kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. A Erbay ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ali Erbay için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. A Erbay şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ali Erbay ile anlaşmalı?
Ali Erbay kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Ali Erbay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Ali Erbay Konya Çumra Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Ali Erbay hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Ali Erbay Radyoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Ali Erbay için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ali Erbay muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ali Erbay hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. A Erbay ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Ali Erbay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. A Erbay hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.