Uzm. Dr. Akın mansur Yıldırım, İstanbul, Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Uzm. Dr. Akın mansur Yıldırım

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - İstanbul

Yutak Felci, Grip, Tükürük Bezi Kanseri

Takvim talep etDeğerlendir

Akın mansur Yıldırım Hakkında

Akın mansur Yıldırım Kimdir?

Uzm. Dr. Akın mansur Yıldırım, Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB alanlarında faaliyet göstermektedir. Akın mansur Yıldırım, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Akın mansur Yıldırım tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Akın mansur Yıldırım kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. A Yıldırım ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Akın mansur Yıldırım için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. A Yıldırım şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Akın mansur Yıldırım nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Akın mansur Yıldırım bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Akın mansur Yıldırım hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Akın mansur Yıldırım Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB, uzmanıdır. Otoskleroz cerrahisi, Radyofrekans uygulamaları, Geniz eti ameliyatı, Polisomnografi, Rinoplasti (Burun Estetiği) alanlarında hizmet veriyor ve Yutak Felci, Grip, Tükürük Bezi Kanseri, Horlama, Paslıdil hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Akın mansur Yıldırım için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Akın mansur Yıldırım muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Akın mansur Yıldırım hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. A Yıldırım ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Akın mansur Yıldırım hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. A Yıldırım hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.