Doktorun Adresi

Haseki Sultan, Haseki Eğitim ve Araştırma Hst., 34096 Fatih/İstanbul  İstanbul
İstanbul Okmeydanı Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Akın Çakır Hakkında

Akın Çakır Kimdir?

Uzm. Dr. Akın Çakır, Göz Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Akın Çakır, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Gülhane Askeri Tıp Akademisi (Diploma: 14.11.2012)

Akın Çakır Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

il..maz
Zamanlama
İlgi
Ortam

doktor bey'e tesadüfen ulaştık ve çok memnun kaldık. Genç yaşına rağmen oldukça bilgili, ilgili ve yardım sever bir doktor. Rahmetli babamla Anadolu Yakasından geldiğimizi söyleyince daha çok ilgilendi, çok memnun kaldık, böyle doktorların var olduğunun görmek bizi çok çok mutlu etti. Başarılarınızın devamını dilerim sevgili Dr Akın Çakır. 26-02-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Akın Çakır tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Akın Çakır kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. A Çakır ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Akın Çakır için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. A Çakır şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Akın Çakır ile anlaşmalı?
Akın Çakır kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Akın Çakır nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Akın Çakır İstanbul Okmeydanı Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Akın Çakır hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Akın Çakır Göz Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Akın Çakır için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Akın Çakır muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Akın Çakır hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. A Çakır ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Akın Çakır hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. A Çakır hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.