Uzm. Dr. Ajda Mutlu Mıhçıoğlu

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Zuhuratbaba, Dr. Tevfik Sağlam Cd. No:11, 34147 Bakırköy/İstanbul  İstanbul
İstanbul Bakirköy Dr.sadı Konuk Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ajda Mutlu Mıhçıoğlu Hakkında

Ajda Mutlu Mıhçıoğlu Kimdir?

Uzm. Dr. Ajda Mutlu Mıhçıoğlu, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Ajda Mutlu Mıhçıoğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ajda Mutlu Mıhçıoğlu Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

en..köylü
Zamanlama
İlgi
Ortam

Tekin mustafa tutuncunun annesiyim ilginiz icin cok tesekkur ederim Sizin gibi doktorlari rabbim basimizdan eksik etmesin? 21-06-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ajda Mutlu Mıhçıoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ajda Mutlu Mıhçıoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. A Mutlu Mıhçıoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ajda Mutlu Mıhçıoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. A Mutlu Mıhçıoğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ajda Mutlu Mıhçıoğlu ile anlaşmalı?
Ajda Mutlu Mıhçıoğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Ajda Mutlu Mıhçıoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Ajda Mutlu Mıhçıoğlu İstanbul Bakirköy Dr.sadı Konuk Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Ajda Mutlu Mıhçıoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Ajda Mutlu Mıhçıoğlu Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Ajda Mutlu Mıhçıoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ajda Mutlu Mıhçıoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ajda Mutlu Mıhçıoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. A Mutlu Mıhçıoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Ajda Mutlu Mıhçıoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. A Mutlu Mıhçıoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.