Uzm. Dr. Ahmet Turan Dağlı

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Rize

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ahmet Turan Dağlı Hakkında

Ahmet Turan Dağlı Kimdir?

Uzm. Dr. Ahmet Turan Dağlı, Beyin ve Sinir Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Ahmet Turan Dağlı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 14.07.2009)

Ahmet Turan Dağlı Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ahmet Turan Dağlı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ahmet Turan Dağlı kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. A Dağlı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ahmet Turan Dağlı için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. A Dağlı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ahmet Turan Dağlı ile anlaşmalı?
Ahmet Turan Dağlı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Ahmet Turan Dağlı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Ahmet Turan Dağlı T.c. Sağlık Bakanlığı-Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Ahmet Turan Dağlı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Ahmet Turan Dağlı Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Ahmet Turan Dağlı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ahmet Turan Dağlı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ahmet Turan Dağlı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. A Dağlı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Ahmet Turan Dağlı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. A Dağlı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.