Doktorun Adresi

Cennet Ayağı, 10300 Edremit/Balıkesir  Balıkesir
Balikesır Edremıt Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ahmet Tulpar Hakkında

Ahmet Tulpar Kimdir?

Uzm. Dr. Ahmet Tulpar, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Ahmet Tulpar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ahmet Tulpar Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

lten..an
Zamanlama
İlgi
Ortam

9.1.2019 da termal tatil için gittiğimiz Edremit'te aniden rahatsızlanarak Edremit devlet hastanesine gittik ,acil serviste Dr.Ahmet Tulpar hocamızın dikkati ve durumumun ciddiyeti nedeniyle aynı gün apandisit ameliyatına alındım,mesleki ahlakın en güzel örnegini yaşattığı ve gösterdiği ilgi alakayı hiç unutmayacağım ,kendisine tekrar teşekkür ederim.Gülten Kopan 11-01-2019

rkan..uç İmrek

Gûler yûzluû ve hastalarìyla çok ilgili bir doktor. Pazartesi gûnû Oglumu patlamak ûzere olan apandisit ameliyati yapti. Sorularima cok gûzel cevaplar verdi.Tesekkûrler Ahmet Tulpar 30-07-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ahmet Tulpar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ahmet Tulpar kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. A Tulpar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ahmet Tulpar için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. A Tulpar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ahmet Tulpar ile anlaşmalı?
Ahmet Tulpar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Ahmet Tulpar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Ahmet Tulpar Balikesır Edremıt Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Ahmet Tulpar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Ahmet Tulpar Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Ahmet Tulpar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ahmet Tulpar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ahmet Tulpar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. A Tulpar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Ahmet Tulpar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. A Tulpar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.