Uzm. Dr. Ahmet Polat, Tekirdağ, Radyoloji

Uzm. Dr. Ahmet Polat

Radyoloji - Tekirdağ

Manyetik Rezonans Görüntüleme (MR), Meme İğne Biyopsisi, Tiroid Biyopsisi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi (2)

Özel irmet hospital international hastanesi Namık kemal Bulv. GOP Bulv. No17-21  Çerkezköy, Tekirdağ
İrmet hospital

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Oyun Odası Servis Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı Havaalanı transfer
Paşa Mah. Namık Kemal Bulvarı No: 17/21  Çerkezköy, Tekirdağ
İrmet Hospital Çerkezköy Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Ahmet Polat Hakkında

Ahmet Polat Kimdir?

Uzm.Dr. Ahmet POLAT 10 Mayıs 1978 tarihinde Şanlıurfa'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini bitirdikten sonra Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2003 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde yapmış ve 2011 yıllında Radyoloji Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında, Harran Devlet Hastanesi,Trakya Üniversitesi, Adıyaman Besni Devlet Hastanesi, Edirne Devlet Hastanesi Görüntüleme Merkezi gibi birçok kurum ve kuruluşta Radyoloji Uzmanı olarak görev yapmış olan Uzm.Dr. Ahmet POLAT mesleki çalışmalarına şu anda Özel İrmet Hospital'da devam etmektedir.

Uzm.Dr. Ahmet POLAT, Obstetrik USG Doppler, Endovasküler Lazer Rf Uygulamaları (Varis Tedavisi), Meme Tümörleme Yaklaşım, Radyoloji Kış Okulu Kursu, Muskuloskletal Hastalıklara Multi Displiver Yaklaşım, Girişimsel Radyoloji  gibi pek çok kursa katılmış olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Ayrıca kendisi, Türk Radyoloji Derneği, Atatürkçü Düşünce Derneği ve Türk Tabipler Birliği üyesidir.
 
 

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ahmet Polat tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Acilllllllllllll cevap rica ederim lütfen

  Hocam merhabalar hocam benim yaklaşık 4 aydır sinüzit şikâyetlerim var. hocam önce beyin mr çekindim sağ maksiller sinüs de mukozal retansiyon kisti mevcutur yazıyordu. antibiyotik tedavisi aldım 2 hafta şikayet geçmeyince tekrar gittim sinüs bt çekindim sinüs sağ maksiller bölge tamamen kapalı... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Ahmet Polat

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Bt çekildi ve sonuç raporu neye işaret etmektedir

  Merhaba hocam bt çekildi ve sonuç raporu şu şekilde ; bulgular : trakea, özofagus ve ana bronşlar açık izlenmektedir. mediastinal ana vasküler yapılar ve kalp doğal izlenmektedir. mediastende patolojik boyutta lam pakesi saptanmamıştır. bilateral akciğer apikal bölgede plevrayla ilintili ı... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Ahmet Polat

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ahmet Polat kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. A Polat ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ahmet Polat için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. A Polat şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ahmet Polat nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Ahmet Polat İrmet hospital İrmet Hospital Çerkezköy Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Ahmet Polat hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Ahmet Polat Radyoloji, uzmanıdır. Boyun ultrasonu, Tiroid iğne biyopsisi, Kas-iskelet (diz, omuz, ayak ve el bileği, kalça, sakroiliak), Stent(koroner anjiyoplasti), Yeni doğan kalça ultrasonu alanlarında hizmet veriyor ve Manyetik Rezonans Görüntüleme (MR), Meme İğne Biyopsisi, Tiroid Biyopsisi, Meme Kanserinde Erken Tanı, Kalp Anjiyosu (Koroner Anjiyografi) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Ahmet Polat için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ahmet Polat muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ahmet Polat hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. A Polat ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Ahmet Polat hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. A Polat hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.