Uzm. Dr. Ahmet Ömeroğlu

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Trabzon

Bebek Ve Çocuk Sağlığı, Çocuklarda Gelişme Bozuklukları, Sağlıklı (Sağlam) Çocuk İzlemi

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Meydan Hamamı Sk.Doktorlar İşhanı.Kat.2 Trabzon  Merkez, Trabzon
Ahmet Ömeroğlu Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ahmet Ömeroğlu Hakkında

Ahmet Ömeroğlu Kimdir?

Uzm. Dr. Ahmet ÖMEROĞLU 1953 yılında Trabzon'un Of ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Of’ta tamamladı. 1975 yılında girdiği Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden 1981 yılında mezun oldu. 1988 yılında yine Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde uzmanlık eğitimini tamamlamış ve Çocuk Hastalıkları Uzmanı olmuştur. Trabzon SSK Hastanesi'nde ihtisasını tamamladıktan sonra Çocuk Hastalıkları Uzmanı olarak atandı. Aynı Hastanede kısa bir dönem Baş hekim olarak çalıştı.

Uzm. Dr. Ahmet ÖMEROĞLU, Trabzon Merkez'de bulunan kendi özel muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • EGE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • DİĞER
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Bebek Ve Çocuk Sağlığı
 • Çocuklarda Gelişme Bozuklukları
 • Sağlıklı (Sağlam) Çocuk İzlemi
 • Kistik Fibrozis
 • Çocukta Kulak Hastalığı
Tedaviler
 • Head-up tilt testi
 • Çocuk beslenme bozuklukları
 • Büyüme hormonu testi
 • Apgar skoru

Ahmet Ömeroğlu Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

an..

Çocuk hastalıkları uzmanı aradığımız bir dönem, 3 sene önce olması lazım, araştırarak bulduğumuz bir doktordu. Çocuk sağlığı ve hastalıkları ile ilgili ne kadar doktor varsa Trabzon'da arayan birisi olarak, iyi ki Ahmet Bey'e gitmişiz diyorum şimdi kendime. Çocuğumuzun haftalardır geçmek bilmeyen, nereye götürdüysek derman bulamadığımız ateş ve titremesine çare bularak bize dünyaları vermişti Ahmet Bey. Alanında gerçekten uzman, ilgili ve çok iyi bir doktor. Hepimizin çocukları çok kıymetli, o yüzden Uzman doktor Ahmet ÖMEROĞLU gibi çocuk hastalıkları uzmanı kişilere onları emanet etmeliyiz diye düşünüyorum. Çocuk sağlığı ve hastalıkları konusunda bu kadar tecrübeli bir doktoru herkese tavsiye ediyorum. Saygılar. 14-04-2017

ike..

6 yaşındaki oğlumun alerjik astım rahatsızlığına başka doktorlar tarafından çoktan konması gereken teşhisi ilk görüşmede koyan ve tedaviye başlayıp bu rahatsızlıktan az etkilenmesi için elinden geleni yapan çok iyi bir çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru Ahmet hocama buradan teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Çocuk sağlığı ve hastalıkları branşında bir çok çocuk hastalıkları uzmanı olmasına rağmen, bugüne kadar sıkıntımıza çare olan da tek doktordur. Evet belki herkes uzman doktor ama herkes Ahmet Ömeroğlu kadar işinin ehli değil. Kendisi hakkında çok güzel şeyler duymuştum öncesinde. Çocuklara şefkatle ve ilgiyle yaklaşan oldukça sıcakkanlı tutumu hem çocuk hem ebeveyni için güven verici bir durum. Trabzon'da çocuk hastalıkları uzmanı arayan herkese tavsiye ediyorum. Tekrar çok teşekkürler ilginize... 15-11-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ahmet Ömeroğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ahmet Ömeroğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. A Ömeroğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ahmet Ömeroğlu için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. A Ömeroğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ahmet Ömeroğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Ahmet Ömeroğlu Ahmet Ömeroğlu Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Ahmet Ömeroğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Ahmet Ömeroğlu Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır. Head-up tilt testi, Çocuk beslenme bozuklukları, Büyüme hormonu testi, Apgar skoru alanlarında hizmet veriyor ve Bebek Ve Çocuk Sağlığı, Çocuklarda Gelişme Bozuklukları, Sağlıklı (Sağlam) Çocuk İzlemi, Kistik Fibrozis, Çocukta Kulak Hastalığı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Ahmet Ömeroğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ahmet Ömeroğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ahmet Ömeroğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. A Ömeroğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Ahmet Ömeroğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. A Ömeroğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.