Uzm. Dr. Ahmet Bilge, Denizli, Dahiliye - İç Hastalıkları

Uzm. Dr. Ahmet Bilge

Dahiliye - İç Hastalıkları - Denizli

Non-Hodgkin Lenfoma, Yumurtalık (Over) Kanseri, Şeker Hastalığı (diyabet)

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Sırakapılar Mah. 495 Sok. No:27 DENİZLİ  Merkez, Denizli
Özel Ege Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Ahmet Bilge Kimdir?

Uzm. Dr. Ahmet Bilge, Dahiliye - İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Ahmet Bilge, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ahmet Bilge tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ahmet Bilge kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. A Bilge ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ahmet Bilge için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. A Bilge şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ahmet Bilge nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Ahmet Bilge Özel Ege Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Ahmet Bilge hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Ahmet Bilge Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır. Gtt(glukoz tolerans testi), Pet tarama, Melanom alınması, Ozon Tedavisi, Cea(karsinoembriyonik antijen) alanlarında hizmet veriyor ve Non-Hodgkin Lenfoma, Yumurtalık (Over) Kanseri, Şeker Hastalığı (diyabet), Anjioödem (Yüz, Göz Ve Dudakta Şişme), Böbrek Yetmezliği hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Ahmet Bilge için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ahmet Bilge muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ahmet Bilge hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. A Bilge ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Ahmet Bilge hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. A Bilge hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.