Uzm. Dr. Adil Zorlu

Çocuk ve Ergen Psikiyatristi - İzmir
5.0

Sınav Kaygısı, Boşanmaların Çocuklara Etkisi, Duygudurum Bozuklukları

“Merhabalar tesadüfen tanışmamıza rağmen hiçbir fikrim olmamasına karşın beklentilerimizin üstünde bi...” Devamı

Uzm. Dr. Adil Zorlu

Uzm. Dr. Adil ZORLU, 1971 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1988 yılında başladığı Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1995 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Aydın'da özel bir klinikte çalışmış ve atama kurası ile Aksaray - Eskil Kaputaş Sağlık Ocağı hekimliği görevine başlamıştır. 1998 Yılında Eskil Sağlık Grup Başkanlığı görevine gelmiş olan Uzm. Dr. Adil ZORLU, 2000 yılında Eskil Devlet Hastanesi Kurucu başhekimi olmuştur. 

Uzm. Dr. Adil ZORLU, ihtisasını ise 2007 - 2012 yılları arasında Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı'nda yapmıştır. 

2012-2014 tarihleri arasında Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’nde çocuk ve ergen psikiyatrisi uzmanı olarak görev yapmış olan Uzm. Dr. Adil ZORLU, eş zamanlı olarak Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Adli Tıp  6. İhtisas kurulu üyesi olarak cinsel suç mağdurları ile çalışmalarına devam etmiştir. 2014 - 2016 yılları arasında  Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde,  2017 yılından itibaren ise özel muayenehanesi'nde mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

Çocuk , Ergen Psikoloji ve Psikiyatri Merkezi
Kültür Mahallesi Talatpaşa Bulvarı No:33 Kat:3 Daire:5 Harputlu Apt. Alsancak Konak/İzmir
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Psikoterapi Dinamik psikoterapiler Grup terapisi GAPS Practitioner Psikonöroimmunoloji Devamı
İmkanlar
Wi-fi Devamı
Ödeme Yöntemleri
Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Uzm. Dr. Adil ZORLU, 1971 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1988 yılında başladığı Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1995 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Aydın'da özel bir klinikte çalışmış ve atama kurası ile Aksaray - Eskil Kaputaş Sağlık Ocağı hekimliği görevine başlamıştır. 1998 Yılında Eskil Sağlık Grup Başkanlığı görevine gelmiş olan Uzm. Dr. Adil ZORLU, 2000 yılında Eskil Devlet Hastanesi Kurucu başhekimi olmuştur.  Devamı

Diploma Aldığı Kurum

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 09.1995
Deneyim: 27 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Sınav Kaygısı Boşanmaların Çocuklara Etkisi Duygudurum Bozuklukları Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları Obsesif Kompulsif Bozukluk Devamı

Deneyimler

Özel muaynehane (2017 - Devam ediyor)
İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi (2014 - 2017)
Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi (2012 - 2014)
Pamukkale Üniversitesi Eğitim Uygulama Ve Araştırma Hastanesi (2007 - 2012)
Aksaray Eskil Develet Hastanesi (2000 - 2007)
Eskill Merkez Sağlık Ocağı (1996 - 2000)
Özel Söke Ekin Polikliniği (1995 - 1996)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 79 43

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
NK
Nid*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Merhabalar tesadüfen tanışmamıza rağmen hiçbir fikrim olmamasına karşın beklentilerimizin üstünde bir insanla karşılaştık sadece doktor olarak değil insan olarak da bize karşı davranış ve tutumu gayet hoş olan bu güzel insan ile Tanıştığımıza çok memnunuz yüzü gibi kalbi güzel olan çalışma arkadaşlarına da güler yüzlü için teşekkürler tekrar görüşmek üzere çalışanlarınıza da başarılar dileriz

NB
Nil B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Adil Bey internette araştırırken gördüm Sonra çevremde bilgi edinip geldim kızım için sihirli bir değnek oldu çok seviyoruz Çok yetenekli çok içten çok başarılı ve en önemlisi çok insancıl bir doktorumuz var Her şey için çok teşekkür ederim kendim için ve Karya için. Şiddetle tavsiye ediyorum

BH
Beg*** H***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Adil Bey ile hem psikolojik hem de fizyolojik sağlığım üzerine çalışıyoruz bütüncül bakış açısı ve fonksiyonel Tıp alanındaki bilgileri ile uzmanlık Psikoloji Psikiyatri Dalını belirtmesi kendisini çok Yetkin bir doktor olmaları ve hastalarına çözümler bulmaları konusunda destek olmasını sağlıyor kendisine tüm desteği için teşekkür ederim

AE
A. E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Adil Bey çok iyi bir dotor ona gelmeden önce çok yanlış yerlerde oyalanmışız şimdi oğlum çok mutlu ve her şey çok kısa sürede yoluna girdi. Kesinlikle mükemmel bir doktor her ihtyiacı olana tavsiye ederim.

ZS
Z. S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Dr. Adil zorlu ile iki yıldır görüşmekteyiz kızımızın disleksi ile imtihanında en doğru doktoru seçtiğimize inancım tam çacuğumuz kadar bizleri de rahatlaran samimi yaklaşımı çok önemli kızımızın okul başarısının artışında çok büyük katkıları oldu kendisine bize kattığı her şey için teşekkür ederim. Disleksi ile mücadele eden tüm ailelerin ilk tercihi olacağına eminim.Saygılarımla

EK
Eda K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Uzm.Dr. Adil Bey'e ilk geldiğim zaman çok fazla kaygı sorunu, mutsuzluk, keyifsizlik, aşırı depresif hal ve yoğun dikkat konsantrasyon bozukluğu ile gelmiştim ve gerçekten hiç bir zaman iyi olamayacağımı düşündüm çünkü şu zamana kadar bir çok uzman doktora gitmiştim ve hiçbir faydası olmadı bir kaç randevuya isteyerek değil zorla geldim daha sonra Adil beyin doğrularıö hayattaki isteklerimi yaklaşımları ile hedeflerimi düzene sokmaya başladım farkındalıklarım arttı ve gerçekten şuan kendime güvenli, pozitif ve çok çok iyiyim depresyonum tamamen geçti dikkat konsantrasyonumla ilgili tedavim ve olumlu yaklaşımlar devam ediyor. Çok fena etkiledi ve o yüzden iyiyim Adil Bey'e çok teşekkür ediyorum saygılar ve sevgiler.

ZT
Z T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Adil Beyle yollarımız büyük kızımın üniversite hazırlanma senesi 2016 Eylül ayında kesişti kızıma ve sonrasında oğluma hem abi hem dost hemde ailemizin insanı oldu. Çocuklarıma sahip çıkması tatlı dili güler yüzü ve sıcak kanlılığı bir ömre bedel iyi ki varsınız.

MG
Mel*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

İyi ki Adil Bey ile yollarımız kesişmiş bizlere ve çocuğumuza olan yaklaşımı bilgisi ilgisi ve tecrübesi ile düşünmeden gidilebilecek bir doktor.

BE
B. E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Adil bey, güleryüzlü anlayışlı en zor zamanlarda bile o babacan tavrıyla sizi dipsiz kuyulardan çıkarabilecek bir doktor kendisi çağın gerekliliklerine uyarlanmış en önemlisi bütüncül düşünen bir dktor. Ruh sağlığı ile beslenme arasındaki dengenin çok önemli olduğunu farketmeniz ve bunu hayata geçirmiş bir doktor. Ünvanı çocuk ve ergen psikiyatristi olması insanlarda bir önyargı oluşturabilir fakat şunu unutmamak gerekir ki zaten ruh sağlığımız çocukluk döneminde yaşadığımız sorunlarımızdan dolayı bozulmakta oldugundan aslında kendisine çözümün ana merkezi diyebiliriz:)

NK
N. K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Adil Bey doktor olarak iyi bir doktor. Bizi iyi bir şekilde dinledi. Oğlumun depresyon ve kaygısı ile yakından ilgilendi. Alanında başarılı bir doktor. Çözüm odaklı. Güleryüzlü ve içten bir doktor.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Adil Zorlu ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Adil Zorlu için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Adil Zorlu için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. Adil Zorlu ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508117943

Uzm. Dr. Adil Zorlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Adil Zorlu Çocuk , Ergen Psikoloji ve Psikiyatri Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Adil Zorlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Adil Zorlu Çocuk ve Ergen Psikiyatristi uzmanıdır. Sınav Kaygısı, Boşanmaların Çocuklara Etkisi, Duygudurum Bozuklukları alanlarında hizmet veriyor ve Psikoterapi, Dinamik psikoterapiler, Grup terapisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube