Uzm. Dr. Adem Sağ

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Kocaeli

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Fevzi Çakmak, Dr.Zeki ACAR Cad. No:62, 41700 Eskihisar/Darıca/Kocaeli  Kocaeli
Kocaelı Darica Farabı Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Adem Sağ Hakkında

Adem Sağ Kimdir?

Uzm. Dr. Adem Sağ, Kadın Hastalıkları ve Doğum alanlarında faaliyet göstermektedir. Adem Sağ, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi (Diploma: 15.05.2008)

Adem Sağ Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Adem Sağ tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Adem Sağ kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. A Sağ ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Adem Sağ için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. A Sağ şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Adem Sağ ile anlaşmalı?
Adem Sağ kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Adem Sağ nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Adem Sağ Kocaelı Darica Farabı Devlet HastanesıSağlık Bilimleri Üniversitesi Derince Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Adem Sağ hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Adem Sağ Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Adem Sağ için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Adem Sağ muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Adem Sağ hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. A Sağ ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Adem Sağ hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. A Sağ hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.