Uzm. Dr. Abdullah Çiftçi, Kırklareli, Göğüs Hastalıkları

Uzm. Dr. Abdullah Çiftçi

Göğüs Hastalıkları - Kırklareli

Akciğer Kanseri, Uyku Apne Sendromu, Pulmoner Tromboemboli

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Ayvalı Yolu 4. Km Lüleburgaz / KIRKLARELİ  Lüleburgaz, Kırklareli
Özel Balkan Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Abdullah Çiftçi Hakkında

Abdullah Çiftçi Kimdir?

1975 yılında İstanbul'da doğdu. İlk orta ve lise eğitimini Gölcük te tamamladı. Üniversite ve asistanlığını Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamladı.  Akciğer kanseri ve  tromboz, obstürüktif uyku apne, pulmoner emboli, pnömoni ve yoğun bakım ilgilendiği konulardır. Patnos Devlet Hastanesinde başhekimlik yaptı.İstanbul' da Agis firmasında Uzman denetçi ve son olarak da Kırklareli Devlet Hastanesinde çalıştı.Şuanda Lüleburgaz Özel Balkan Hastanesi'nde Göğüs Hastalıkları Uzmanı olarak görevine devam etmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Abdullah Çiftçi tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Abdullah Çiftçi kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. A Çiftçi ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Abdullah Çiftçi için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. A Çiftçi şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Abdullah Çiftçi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Abdullah Çiftçi Özel Balkan Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Abdullah Çiftçi hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Abdullah Çiftçi Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır. Cnb(meme biyopsisi), Ağır koah, Servikal mediastinoskopi, İnce iğne aspirasyon biyopsisi (İİAB), Transtorasik iğne aspirasyonu alanlarında hizmet veriyor ve Akciğer Kanseri, Uyku Apne Sendromu, Pulmoner Tromboemboli, Pnömotoraks, Yoğun bakım hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Abdullah Çiftçi için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Abdullah Çiftçi muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Abdullah Çiftçi hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. A Çiftçi ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Abdullah Çiftçi hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. A Çiftçi hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.