Uzm. Dr. Abdullah Başlı, Samsun, Tıbbi Biyokimya

Uzm. Dr. Abdullah Başlı

Tıbbi Biyokimya - Samsun

Kan Tahlili, Hipnoterapi, Antibiyogram (Antibiyotik Duyarlılık Testi)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Abdullah Başlı Hakkında

Abdullah Başlı Kimdir?

Uzm. Dr. Abdullah Başlı, Tıbbi Biyokimya alanlarında faaliyet göstermektedir. Abdullah Başlı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Abdullah Başlı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Abdullah Başlı kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. A Başlı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Abdullah Başlı için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. A Başlı şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Abdullah Başlı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Abdullah Başlı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Abdullah Başlı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Abdullah Başlı Tıbbi Biyokimya, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Kan Tahlili, Hipnoterapi, Antibiyogram (Antibiyotik Duyarlılık Testi), Kan Kültürü, İdrar Kültürü hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Abdullah Başlı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Abdullah Başlı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Abdullah Başlı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. A Başlı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Abdullah Başlı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. A Başlı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.