Uzm. Dr. A. Serdar Tellioğlu, Rize, Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Uzm. Dr. A. Serdar Tellioğlu

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) - Rize

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Çarşı Mah. Kanburoğlu Sok. No:6  Merkez, Rize
Rize Tıp Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

A. Serdar Tellioğlu Hakkında

A. Serdar Tellioğlu Kimdir?

Uzm.Dr. Serdar TELLİOĞLU, 1983 yılında TED Ankara Kolejinden mezun olduktan sonra,  Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1990 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Kırıkkale Üniversitesi Nöroloji Anabilim Dalında 2005 de bitirmiştir.

Özel Sincan Tıp Merkezi' nde ve Özel 19 Mayıs Hastanesi' nde görev yapmış olan Uzm. Dr. Serdar TELLİOĞLU, mesleki çalışmalarına Mart 2017 yılından beri Özel Rize Tıp Merkezi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • KIRIKKALE ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İNGİLİZCE

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. A. Serdar Tellioğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Bilmi .yorum

  Hocam 39 yasindayim piskiatrislere gittim ama sonuc alamadim her aksam bayilma hissiyle karsi karsiyayim ama bayilmiyorum oyle geliyor bana ve arada bas donmem oluyor ve her aksam. kusuyorum doktorlara gittim ama bisey yok diyolar. acil yardim edin bana korkuyorum. nereye gitcemi bilemiyorum artik

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. A. Serdar Tellioğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Gerginlik hissi

  Hocam merhaba ben 22 yaşında bayanım 8 gündür yüzümün sağ tarafında yukarı doğru gerilme hissi var aynadan baktığım zaman yüzümde yukarı çıkmayı görüyorum 10 dakika kadar sürüyo sonra geçiyo aynı zamanda gözümde seğirme var dün öğlen yüzümün sağ tarafı uyuştu yemek yerken yiyemedim yemeği bugün de y... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. A. Serdar Tellioğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.