Uzm. Dr. A. Erkin Bozdemir, İzmir, Tıbbi Biyokimya

Uzm. Dr. A. Erkin Bozdemir

Tıbbi Biyokimya - İzmir

Genel Tıbbi Biyokimya, Hipnoterapi, Hormon Tahlili

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

A. Erkin Bozdemir Hakkında

A. Erkin Bozdemir Kimdir?

Uzm. Dr. A. Erkin Bozdemir, Tıbbi Biyokimya alanlarında faaliyet göstermektedir. A. Erkin Bozdemir, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. A. Erkin Bozdemir tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. A. Erkin Bozdemir kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. A Bozdemir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. A. Erkin Bozdemir için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. A Bozdemir şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. A. Erkin Bozdemir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. A. Erkin Bozdemir bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. A. Erkin Bozdemir hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. A. Erkin Bozdemir Tıbbi Biyokimya, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Genel Tıbbi Biyokimya, Hipnoterapi, Hormon Tahlili, Kan Tahlili, Antibiyogram (Antibiyotik Duyarlılık Testi) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. A. Erkin Bozdemir için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. A. Erkin Bozdemir muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. A. Erkin Bozdemir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. A Bozdemir ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. A. Erkin Bozdemir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. A Bozdemir hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.