Uzm. Kl. Psk. Sena Güllük

Bilişsel Davranışçı Terapi, Yaygın Anksiyete Bozukluğu, Travma sonrası stres bozukluğu

Uzm. Kl. Psk. Sena Güllük

01.03.1993 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Lisans eğitimini İstanbul Kültür Üniversitesi Psikoloji Bölümü üzerine yaparak 2016 yılında mezun olmuştur. Lisans eğitimi sırasında ise Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları, İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı Nöropsikoloji Bölümü, Bahçelievler Kemal Hasoğlu Anadolu Lisesi ( Aday  Öğretmenlik  Stajı), Bahçelievler Doğa Koleji, NP İstanbul Beyin Hastanesin'de zorunlu ve gönüllü stajlar gerçekleştirmiştir.

Lisans eğitimini tamamladıktan sonra Silivri Özel Yuvam İstanbul Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi'nde (Ruhsal, Zihinsel ve Bedensel) bir yıl çalışmıştır. İş hayatı sürecinde projektif test eğitimlerinin yanı sıra psikoterapi eğitimleri de almıştır. Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Eğitimini Üsküdar Üniversitesinde devam etmiş; Özgül Öğrenme Güçlüğü Tanılı Çocuğa Sahip Olan Annelerin Depresyon ve Anksiyete Düzeylerinin İncelenmesi Adlı Tezini sunarak 2019 yılında mezun olmuştur.

Üçel Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde bir yıl çocuk, ergen velilerle çalışarak, psikoeğitim, ergen problemleri, aile içi iletişim, okul problemleri, özgül öğrenme güçlüğü, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu tanısı olan öğrencilerle çalışmalarını sürdürmüştür. Yüksek lisans tezinin evren ve örneklemi ise çalıştığı kurumdaki annelerle anket uygulaması şeklinde gerçekleşmiştir. Son olarak Özel Altınşehir Doğa Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde bir yıl resmi müdürlük yapmıştır. Müdürlük görevi sırasında; Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi, Oyun terapisi, Masal Terapisi ve çeşitli kişilik envanterlerinin uygulanışı eğitimlerini almıştır. Dünyada ve ülkemizde yaşanılan pandemi sürecinde online psikoterapi seansları yaparak eğitimlerine devam etmiştir. E&S Ennegram Psikoloji Danışmanlık Merkezin'de Hizmet Vermektedir . 

Kartal Tepe Mah. Suvari Cad.Torkam E-5 Sefaköy Yan yol C-21 Küçükçekmece/İstanbul
Hizmetler
Bender gestalt görsel motor algılama testi Benton görsel bellek testi Gesell gelişim testi Frostig görsel algılama testi Metropolitan Okul Olgunluğu Testi Devamı

Hakkında

01.03.1993 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Lisans eğitimini İstanbul Kültür Üniversitesi Psikoloji Bölümü üzerine yaparak 2016 yılında mezun olmuştur. Lisans eğitimi sırasında ise Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları, İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı Nöropsikoloji Bölümü, Bahçelievler Kemal Hasoğlu Anadolu Lisesi ( Aday  Öğretmenlik  Stajı), Bahçelievler Doğa Koleji, NP İstanbul Beyin Hastanesin'de zorunlu ve gönüllü stajlar gerçekleştirmiştir. Devamı

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06.2016
Deneyim: 8 Yıl

Deneyimler

Özel Üçel Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi (2018 - 2019)
Silivri Özel Yuvam İstanbul Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi (2016 - 2017)
Özel Altınşehir Doğa Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi (2024 - 2022)

Görüşler

Bu uzman ile ilgili herhangi bir <br /> değerlendirme yapılmamış.
Bu uzman ile ilgili herhangi bir
değerlendirme yapılmamış.

Bu uzmanı tanıyor ya da hastalığınla ilgili ziyaret ettiysen görüşünü veya şikayetini yaz.

Görüş Ekle
Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Sena Güllük ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Kl. Psk. Sena Güllük için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Kl. Psk. Sena Güllük nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Kl. Psk. Sena Güllük E&S Ennegram Psikoloji Danışmanlık Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Kl. Psk. Sena Güllük hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Kl. Psk. Sena Güllük Klinik Psikolog uzmanıdır. Bilişsel Davranışçı Terapi, Yaygın Anksiyete Bozukluğu, Travma sonrası stres bozukluğu alanlarında hizmet veriyor ve Bender gestalt görsel motor algılama testi, Benton görsel bellek testi, Gesell gelişim testi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube