Uzmanın Adresi

Yeşilyurt mah. Sipahioğlu cad. No:12 ****,  Bakırköy, İstanbul
Ergoterapia Gelişimsel Destek ve Danışmanlık Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Sefa Turan Hakkında

Sefa Turan Kimdir?

Ergoterapist Sefa Turan, Ergoterapi alanlarında faaliyet göstermektedir. Sefa Turan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Sefa Turan Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

n..en
Zamanlama
İlgi
Ortam

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Sefa hocaya oğlumun Duyu Bütünleme Bozukluğu tedavisi için yaklaşık 4 aydır gidiyoruz. Oğlumun çevresine karşı daha ilgili daha açık duysal hassasiyetleri azalmış ve bir çok işi kendi başına yapmaya çaba gösteriyor. İlerlemeden çok memmunuz, ilerleyen süreçte daha iyi olacağına inanıyoruz. Katkılarından dolayı Sefa hocaya teşekkür ederiz. 26-09-2020

�e..lmaz
Zamanlama
İlgi
Ortam

Psikiyatri doktorumuzun tavsiyesi ile Sefa hoca ile tanıştık oğlum ile ilk görüşmede muhteşem bir bağ kurdular, değerlendirme sonrası oğlumuzu bize bizden iyi anlattı ve kısa sürede psikiyatri doktoromuzu bile şaşırtacak kadar ilerleme gözlemledik. Süre ve ilgi konusunda yüksek miktarda çaba göstermesi ailemizden biri olmasını sağladı, bizler ve doktorumuz ile iş birliği dillere destan Sefa hocaya her şey için teşekkür ederiz. 29-07-2020

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Ergoterapist Sefa Turan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ergoterapist Sefa Turan kimdir , telefon numarası nedir?
Ergoterapist S Turan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ergoterapist Sefa Turan için nasıl randevu alabilirim?
Ergoterapist S Turan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Ergoterapist Sefa Turan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ergoterapist Sefa Turan Ergoterapia Gelişimsel Destek ve Danışmanlık Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ergoterapist Sefa Turan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ergoterapist Sefa Turan Ergoterapi, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkları konusunda çalışıyor.

Ergoterapist Sefa Turan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ergoterapist Sefa Turan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ergoterapist Sefa Turan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ergoterapist S Turan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ergoterapist Sefa Turan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ergoterapist S Turan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.