Uzm. Psk.

Selin Tabak

Psikoloji - İzmir

  Başlıca ilgi ve tedavi alanları:Tümü

  Bu hekim siz misiniz?

  Hemen bilgilerinizi güncelleyin

  Bilgilerinizi güncelleyin!

  6 Profil Görüntüleme

  Son 30 günlük profil görüntülenme.

  0 Takvim Talebi

  Toplam randevu takvimi talebi.

  Takvim talep edin

  Hakkında

  Selin Tabak Kimdir?

  Uzm. Psk Selin TABAK, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümünü tamamlamış ve Ege Üniversitesi Bağımlılık Danışmanlığı Yüksek Lisansı yapmıştır.

  Oxford Üniversitesi'nden "İş Yeri Psikolojisi" eğitimi almıştır. Ayrıca Dokuz Eylül Üniversitesi Aile Eğitimi ve Danışmanlığı sertifikasını almaya hak kazanmıştır. Diğer bir yandan Travma ve fobi tedavisinde kullanılan EMDR 1. Düzey tekniği eğitimini tamamlamıştır. Bir yıl takip ettiği vakalarla ilgili Transaksiyonel Analiz temelli süpervizyon almış, ayrıca eğitimi kapsamında bir yıl terapiden geçmiştir. Ardından aile ve eş danışmanlığı eğitimi kapsamında Transaksiyonel Analiz eğitimini İngiltere Middlesex Üniversitesi Nottingham The Berne Institute’ta kuramın çağımız öncülerinden olan Ian Stewart’tan almıştır. Bir yıl süren eğitimin sonunda Avrupa Birliği tarafından Transaksiyonel Analiz temel eğitim yılı sertifikası almıştır. İzmir’de, İngiltere ve Amerika’dan eğitmenlerin katıldığı Transaksiyonel Analiz eğitimlerine hem katkı hem de katılım sağlamaya devam etmektedir.

  İş deneyimi ve aldığı eğitimler neticesinde Hollanda Amsterdam’dauluslar arası bir ruh sağlığı merkezine psikolog olarak kabul edilmiştir. Akdeniz Kimya’ya bir buçuk ay boyunca Etkili İletişim Becerileri ve Çatışma Yönetimi Eğitimi, Tetrapak’a Öfke yönetimi ve Yönetici Eğitimi, İpekkağıt ve İnci Akü’ye Film Atölyesi’yle kaynaştırma eğitimlerini vermiştir. Pozitif Manevra’ya Ekim 2012’de üçüncü ortak olarak dahil olmuştur. 

  Uzm. Psk. Selin TABAK, mesleki çalışmalarına İzmir'de bulunan Pozitif Manevra Psikolojik Danışmanlık Merkezi'nde devam etmektedir.

  Diploma aldığı kurum

  • EGE ÜNİVERSİTESİ

  İlgi Alanları

  İletişim bilgileri


  • Pozitif Manevra Psikolojik Danışmanlık Merkezi
   Adres1380 sokak No:4 Kat:6 D:11 B/Blok Alyans Apt. Alsancak Konak İzmir  Konak, İzmir  Haritayı gör  

   Merkez İmkanları

   • Wi-fi
   • Otopark (Ücretli)
   • İkram
   • Oyun Odası
   • Kredi kartı ile ödeme
   • Nakit

  Hakkında Değerlendirme Yapın

  Hakkında değerlendirme yapın

  Uzm. Psk. Selin Tabak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

  DEĞERLENDİR


  .