Prof. Dr. Zübeyir Kılıç

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi - Eskişehir

Elektrokardiyografi (EKG), Ekokardiyografi (Kalp Ultrasonografisi, Kalp Ekosu), Fetal Ekokardiyografi

Takvim talep et Değerlendir

Bu uzman Covid-19 önlemlerine önem vermektedir!

Sizlere daha güvenli ve sağlıklı hizmet vermek adına Covid-19 önlemleri almış bulunuyoruz. 

-Merkezimizde maske takmak zorunludur.

-Görüşmeler sosyal mesafe kurallarına uyulacak şekilde düzenlenmektedir.

Doktorun Adresi

Büyükdere Mah. Atatürk Bulvarı Selinsu Apt. No:255/3  Odunpazarı, Eskişehir
Prof. Dr. Zübeyir Kılıç Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Zübeyir Kılıç Hakkında

Zübeyir Kılıç Kimdir?

1976 da Hacettepe Tıp fakültesini bitirdim. Hacettepe Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalında başladığım uzmanlığa,1980 yılında Anadolu Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalında Doktoramı ve Uzmanlığımı alarak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı oldum.

1981-1982 yılları arasında Amasyada, Askeri Hastanede Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak zorunlu Askerlik görevimi Tabip Teğmen olarak tamamladım. Ocak 1983’te Anadolu Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalında Öğretim Görevlisi olarak Akademik Hayata geri döndüm. 1985 yılında aynı Anabilim Dalında Yardımcı Doçent,1987 yılında Doçent olarak atandım. 1987 yılında çocuk kardiyolojisi konusunda bilgi ve deneyimimi artırmak üzere Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Pediatrik Kardiyoloji Bilim Dalında misafir öğretim üyesi olarak görevlendirildim. 1993 yılında Çocuk Kardiyolojisi Bilim Dalını kurarak Bilim Dalı Başkanlığına atandım. Mayıs 2017 tarihine kadar Bilim Dalı Başkanlığını yürüttüm.

Türkiyenin en gelişmiş Bilim Dalları arasında yer alması için çok önemli katkılarım oldu. Gerek fizik alan, gerekse teknik donanım bakımından Türkiyenin en iyi merkezleri arasıda yer alması için çaba gösterdim. 1994 Yılında Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalında Profesör olarak atandım. 1998 ylında Londrada StGeorge’s University Hospital, Fetal Medicine Unit’te ‘ Fetal ekokardiyografi’ konusunda çalışma yapmak , bilgi ve deneyimlerimi artırmak üzere misafir öğretim üyesi olarak görevlendirildim. 1998 yılında Osmangazi Üniversitesi Rektörlüğü Eğitim,Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimliğine atandım. 3.5 yıllık görevim sırasında kalite çalışmaları yapılarak,Türkiyede ilk olarak kalite güvence belgeleri alındı. 2004 yılında Los Angeles Children Hospital’da ‘ transözofagiyal ekokardiyografi ‘ konusunda çalışma yapmak , bilgi ve deneyimlerimi artırmak üzere misafir öğretim üyesi olarak görevlendirildim. 2008-2010 yılları arasında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı olarak atandım ve 3 yıllık süre zarfında eğitim ve öğretim faaliyetleri için çok önemli katkılarım oldu.

Bu dönemde Akreditasyon çalışmalarının temeli atıldı. PDÖ nün kurumsallaşması bir dizi eğitim faaliyetleri düzenlendi. 2012-2015 yılları arasında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı olarak görevimi sürdürdüm. Anabilim Dalının kurumsallaşmasında, Bilimdallarının oluşması ve gelişmesinde, eğitim ve öğretim faaliyetlerinin planlanmasında çok önemli projelerin içinde yer aldım ve yönlendirdim. 41 yıllık Akademik ve Hekimlik hayatım boyunca 6000’i aşkın hekim, 300’ün üzerinde Çocuk sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı ve çok sayıda Çocuk Kalp Hastalıkları Uzmanının yetişmesinde görev aldım. Bu hekimlerin; Türkiye’nin her köşesinde var olmasına ve hekimlik hizmetlerinin yaygınlaşmasına katkı yapmanın , ülkeme hizmet etmenin gururunu taşıdım ve taşımaya devam ediyorum.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 2007

Tecrübe: 14 yıl 8 ay

Deneyimler
 • Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
  01 2007 - Şu Anda
İlgilendiği Hastalıklar
 • Elektrokardiyografi (EKG)
 • Ekokardiyografi (Kalp Ultrasonografisi, Kalp Ekosu)
 • Fetal Ekokardiyografi
 • Basınç Holter
 • Loop Rekorder
Tedaviler
 • Kalıcı pacemaker ekstraksiyonu
 • Yüzeyel ekokardiyografi
 • Transözofageal ekokardiyografi (töe)
 • Perkütan koroner girişim(koroner anjiyoplasti)
 • Perikardiyosentez
Fotoğraflar

Zübeyir Kılıç Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

lem..ldaş
Zamanlama
İlgi
Ortam

Zübeyir hocam tip fakültesinde kizim pda kapatmasını gerçekleştirmisti simdi kendi muayenesinde hizmet vermekte ve muhteşem bir beyefendi gerek hekimliği gerekse insani yönüyle sizi son derece rahatlatıyor sabir la dinliyor ve ilgileniyor cok cok memnunuz ve yardımcısı hanımefendinin de güler yüzü sevecenliği icin tesekkurlerimi sunuyorum 01-03-2021

ul..
Zamanlama
İlgi
Ortam

13 yaşındaki oğlumun geçirmiş olduğu SVT sonrasında Zübeyir hocam ile tanıştık. Çok büyük telaşla ve korku ile gitmiştik. Hastalığın seyrini ,sebeplerini kalp üzerinde çizerek bir öğretmen gibi anlayacağımız şekilde tek tek anlattı. Sorularımızı büyük sabırla ve en ince ayrıntısına kadar tekrar tekrar cevapladı. Uzun bir muayeneden sonra yapılacakları ve olabilecekleri ayrıntılarıyla söyledi. Muayeneden çıktığımızda içimiz ferah ve bilinçli ayrıldık. Bir hafta sonra telefonum çaldı ve sekreteri "Zübeyir hocam sizinle görüşmek istiyor" dediğinde çok mutlu oldum. Oğlumun durumunu sordu ve "Ne zaman isterseniz beni arayabilir, ziyaret edebilirsiniz" dedi. O kadar sevindim ki, emin ellerdeyiz dedim. 23 Ağustos günü oğlumun çarpıntısı olduğunda başında iki saat bizimle beklemesi , verdiği ilacı bize anlatması , sabırla oğlumun morelini düzeltmesi , elinden tutup "iyileşiceksin ben inanıyorum demesi "paha biçilemez bir mutluluk oldu bizim için. Aklımıza takılan soruyu sorduğumuzda hemen çağırır ve bizi dinler . Hocam ve sekreterine duyarlılıkları ve sabırları için minnettarız. 31-08-2019

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Zübeyir Kılıç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Zübeyir Kılıç kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. Z Kılıç ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Zübeyir Kılıç için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Z Kılıç şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Zübeyir Kılıç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Zübeyir Kılıç Prof. Dr. Zübeyir Kılıç Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Zübeyir Kılıç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Zübeyir Kılıç Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Kardiyolojisi uzmanıdır. Kalıcı pacemaker ekstraksiyonu, Yüzeyel ekokardiyografi, Transözofageal ekokardiyografi (töe), Perkütan koroner girişim(koroner anjiyoplasti), Perikardiyosentez, Pacemarker implantasyonu, Nefes Darlığı Tanı ve Tedavisi, Miyokardiyal biyopsi, Koroner arter hastalıklarını görüntülemede efor testi, Koroner anjiyogram alanlarında hizmet veriyor ve Elektrokardiyografi (EKG), Ekokardiyografi (Kalp Ultrasonografisi, Kalp Ekosu), Fetal Ekokardiyografi, Basınç Holter, Loop Rekorder hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Zübeyir Kılıç için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Zübeyir Kılıç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Zübeyir Kılıç hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. Z Kılıç ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Zübeyir Kılıç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Z Kılıç hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.